*** האתגר הדו-שבועי : האנשה***

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הקהל משתתק--- הס מושלך--- אל הבמה עולה, רועדת מכף רגל ועד ראש, הסומק משתולל על לחייה המאדימות, הבחורונות הזוכה---
רמקול ענק נדחף לפיה בגסות, והיא בולעת את רוקה כמה פעמים לפני שאוזרת אומץ למול אלפי העיניים הבוחנות " אהממ...אהמ--- ששששללווםם לככם גבירותי ורבותי!!.... אני כ"כ מתרגשת להיות כאן" עצירתה לשניה למחות דמעה מחזקת את האפקט "אני מקווה למלא את הציפיות והאמון ש... שש..שננתם בי, על הצד הטוב היותר!" פרץ חנוק של צחוק קוטע את המעמד, כל העיניים נמשכות לדמות קטנה שישבה מקופלת מאחורי הבמה. רועדת מצחוק שנכבש בכוח---
זו הייתה אותה הבחורה שעל הבמה- או שמא הכפילה שלה.
בכל אופן, זאת שמאחורי הקלעים הייתה אני.

מירי ב, תודה ענקית על הבחירה ועל המחמאות מחממות הלב!!! (הסומק נשאר לי תקוע על הלחיים כבר כמה שעות)
אוקיי אוקיי, חברים! חכו חכו. ועוד נפלתי על חודש אדר! אני הולכת לעשות לכם בית ספר בכל הנוגע לגבולות הדימיון---
שנים שחיכתי לרגע הנקם!!!
צוחקת.
אבל תתכוננו, ותשחיזו עטים. מקווה לעלות כמה שיותר מהר את האתגר ה-----בא!!!!

המשך יום מקסים, וים הצלחות!

שי קיש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מעוניין להצטרף לאתגר איך טכנית עושים זאת

מסמכים
יודע איך להעלות תמונה שציירתי במחשב אל הפורום אם תוכלו לעזור לי תודה

שרה'לה

משתמש מקצוען
האתגר הזה הסתיים כבר, אבל לאתגרים הבאים, זה התהליך:
נכנסים לתגובה מהירה (כמו שכתבתם את התגובה הנ"ל) לוחצים על מצב עריכה מתקדם. שם יש לכם סימון של סיכת משרד. לוחצים עליה, נפתח חלון של צירוף קבצים. לוחצים על עיון, בוחרים במחשב את הקובץ הנבחר (במידה וזה גדול מידי, מורידים איכות בצייר - שנה גודל קובץ) לוחצים על העלאה, ושולחים את התגובה. בהצלחה.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קומפוזיציה מעולה! ורעיון מעניין:)
רק שים לב שבהצללה לא מופיעות ההצללות של הידיים ורגליים על הקיר...חבל.

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הרעיון חזק!!
והביצוע עוד יותר!!!!!!
איזה מוצלח!
חבל שלא הספקתם להכנס לאתגר...

שי קיש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה לכן עלה הערה במקום ועל הפירגון

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
:) תודה מירי ב שמחה שאהבת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה