האשכול הרשמי - שבוע האיור!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
שבוע-האיור.gif

האשכול הרשמי לשבוע האיור

אחרי הדד ליין ובהתראה של כמה שעות עבודה, הנה תכנית מתעדכנת לשבוע הבעל"ט:
  • הלוגו של פרוג יצויר על ידי המאיירים - או הלוגו או דמותג. הכל כאוות נפשכם. אל תשכחו להוסיף קרדיט. במידה ויהיו כמה - נחליף אותו כל כמה שעות
  • הבאנרים באתר יוקדשו לטובת המאיירים, התעללו בהם כאוות נפשכם. ניתן לקשר אותם לאשכול שלכם שבו תעלו עבודות בצורה מעניינת ומרתקת (אל תייבשו את החברה)
  • במשך השבוע יתארחו כאן אמנים/ות בעלי שם, הם יעלו עבודות ויענו לשאלות. תניעו אותם למקומות מעניינים ולא לתשובות של כן/לא. אם תכבדו אותם (כוס קפה קר, עוגיות יבשות) יש מצב שהם ישארו איתנו.
  • פתיחת שערי הפורומים המקצועיים לרווחה בפני המאיירים (למעט תג וחכמת נשים), תתנהגו יפה... חשוב מאד שתעלו שם רעיונות לשיתופי פעולה או סתם רעיונות מקוריים (מה דעתכם על ניו בורן מצויר....).
  • כמובן בסוף השבוע כמו שהבטחנו נקבע ערב גיבוש. במשך השבוע הקרוב נדון עליו ביחד אתכם מי מה איפה וכמה.
והכי חשוב! יש לכם מאמרים או שתרצו לעשות סקירה מעניינת על עבודות שעשיתם? תוכלו ללחוץ למעלה בצד ימין על פרסם מאמר. נאשר אותם בל"נ בשבוע הקרוב.

שיהיה לכולנו שבוע מוצלח פורה ומהנה

גדלי הבאנרים:

• באנר ראשי לרוחב 900 על 150
  • באנר קוביה 240 (גובה) על 250 (רוחב)
  • סטריפ 800 על 60
  • ואפשרי גם באנר לאורך בצד. רוחב 250 - כמו הקוביה גובה - 500

הפרסום יהיה לאחר אישור של מנהלי הפורומים ועל בסיס של כל הקודם זוכה

בהצלחה, חברי וחברות הקהילה.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ואווווווווווווווווו
היכון הכן צא

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לגבי באנרים - אין לי מושג איך מנפישים ויוצרים אנימציה
ואני מאמינה שיש פה עוד כמה שלא יודעים ליצור אנימציה.
מה גם שבכלל אין לי את תוכנת פלאש, או תוכנת הנפשה אחרת.

אז מה בעצם עושים? מביאים באנר סטטי?
יש דרך ליצור גיפ זז או משהו כזה?

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
אפשר באנר סטטי
מי שדווקא רוצה אפשר לעשות בפוטושופ אנימציות ממש נחמדות
לחצו כאן

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וווואו תודה
זה מרגש

למרות שלא בטוח שאני יעשה בזה שימוש...

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
---Rady Set Go---

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה