משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

אופססס ;)

משתמש מקצוען
יש למישהוא נסיון עם המיטה מתקפלת?
מישהו?
אני גם מעונינת.
קניתי לפני שנתיים.
לשימוש לחדר ילדים שהייתי צריכה להוסיף לו מיטה אחת נוספת עם מקום מתחת לסלסילות.
מאד מוצלח. ישן עליה בקביעות ילד בן 11. לפעמים הברזל שתומך במיטה שלא תתקפל קצת מתעקם אבל מתיישר בקלות במכה קטנה (בעיקר אחרי שמזיזים אותה או שהילדים קופצים עליה).
רק בשביל סוכה או אירוח היא ממש מעולה

לא יודעת אם זה מה שמוכרים עכשיו- שלי בצבע שחור. ראיתי שעכשיו זה לבן אבל לא יודעת אם זה אותה חברה

A052

משתמש סופר מקצוען
ועוד משהו, היה תקופה שמן זית מאוד בזול של המותג KT, ומאז כבר תקופה אין, גם חסר לי :)..
מאד פשוט

זה היה יבוא מיוחד פטור ממכס, שבין השאר משנת יוסף זכו במכרז.
המלאי נגמר וכרגע אין צפי למכרז חדש (שלא ידוע מי יזכה בו).

אדם חכם

משתמש מקצוען
מישהו יכול לשלוח לי צילום מסך מתוך בחירת המוצרים אני מסתפק האם להזין פרטי אשראי וברצוני לראות את המחירים (בעיקר של מוצרי היסוד כגון: קמח סוכר וכדומה) של המוצרים
תודה רבה ושבוע טוב!

בשלן

משתמש פעיל
מישהו יכול לשלוח לי צילום מסך מתוך בחירת המוצרים אני מסתפק האם להזין פרטי אשראי וברצוני לראות את המחירים (בעיקר של מוצרי היסוד כגון: קמח סוכר וכדומה) של המוצרים
תודה רבה ושבוע טוב!
המכירה של השבוע

קבצים מצורפים

• sale-117165.xls
    KB 34.5 · צפיות: 113

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מישהו מכיר את הסולם שמוכרים עכשיו ( עם המדרך מפלסטיק)
או את הארון שירות (דגם עילית)
הם איכותיים?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כיצד מתקיים האיסוף, האם המוצרים ארוזים, או צריך לקחת מארגזים וכו', כיצד יודעים מה כל אחד הזמין
כדאי לברר במקום המגורים איך הסניף שלכם מתנהל, אצלינו הוא מתנהל בצורה מעולה והרבה יותר נח לי להזמין באתר ולאסוף ליד הבית בצורה מסודרת מאשר ללכת למכולת.
כשמגיעים מקבלים את הרשימה של ההזמנה ונוספים המוצרים לפי זה.
פחות אוהבת להזמין דברים שלא ברור לי מה הם כדי לא להגיע לעוגמות נפש.

האם המחירים זולים יותר מרשתות המזון האחרות כגון: אושר עד
לגבי מחירים, יש להם דברים ממש זולים ויש כאלה יותר יקרים.
שבוע שעבר ביצעתי הזמנה, במוצ"ש בעלי היה בקנייה באושר עד אז נכנסתי לאתר לבטל כמה דברים שהוא שם בעגלה ובשביל הספורט ביקשתי ממנו שיגיד לי כמה עולה באושר עד. היו הפתעות לשני הכיוונים.

במוצרי בסיס כמו סוכר וקמח הם ממש זולים, אוהבת לקנות מהם ויש לי שקט לכמה חודשים בלי להיתקע פתאום עם חוסר של מוצר בסיסי

• תודה
Reactions: GRN

סוד ה

משתמש פעיל
תודה רבה ושבוע טוב!
אם אתה מזין אשראי ולא קונה כלום מה הבעיה?

lotr

משתמש מקצוען
האם אפשר להכניס מזרן ברוחב 90 ס״מ במיטה המתקפלת או שיש מסגרת שמונעת את זה?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נפתח להזמנות,
מישהו יודע האם הארון חזק? מגיע מורכב או צריך להרכיב אותו?
תודה
קנינו אותו לפסח, אפסנו בו רק מוצרי מזון קלים ולא שימורים או כלים
לפני חודש זרקנו אותו
ממש לא ממליצה עליו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש תחנות שהמארגנים מסדרים את המוצרים לפי הסדר ברשימה וזה ממש כיף
ויש תחנות (גדולות בעיקר) שיש שם בלאגן גדול וצפוף ו...

HMB

משתמש פעיל
קנינו אותו לפסח, אפסנו בו רק מוצרי מזון קלים ולא שימורים או כלים
לפני חודש זרקנו אותו
ממש לא ממליצה עליו
נשבר?התפרק?/לא יציב?
האם זה בדיוק אותו דגם עלית?
תודה

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נשבר?התפרק?/לא יציב?
נשבר והתפרק מחמת אי יציבותו - חלקי הפלסטיק היו מאד דקים
התמונה נראית דומה והמחיר גם, אבל אין לפני את פרטי ההזמנה כדי לאמת האם מדובר באותו דגם

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נשבר והתפרק מחמת אי יציבותו - חלקי הפלסטיק היו מאד דקים
התמונה נראית דומה והמחיר גם, אבל אין לפני את פרטי ההזמנה כדי לאמת האם מדובר באותו דגם
אשמח אם תסכימח לפתוח לרגע את האתר של משנת יוסף
ולבדוק האם מופיע מתחת למוצר 'הזמנתם 1 יחידות לפני 5 חודשים'
אם כן זה כנראה אותו ארון
אשמח מאוד אם תוכלו כי אני כן מתכוון להשתמש בו לדברים כבדים ובונה על מה שכתוב שכל מדף מחזיק 25 קילו
אפשר גם לבדוק באזור האישי - הזמנות
תודה רבה מראש

אסתיס

משתמש מקצוען
לגבי הסולם שנמכר השבוע, איך הוא? למישהו יש נסיון איתו? הוא זול מידי..

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אשמח אם תסכימח לפתוח לרגע את האתר של משנת יוסף
ולבדוק האם מופיע מתחת למוצר 'הזמנתם 1 יחידות לפני 5 חודשים'
אם כן זה כנראה אותו ארון
אשמח מאוד אם תוכלו כי אני כן מתכוון להשתמש בו לדברים כבדים ובונה על מה שכתוב שכל מדף מחזיק 25 קילו
אפשר גם לבדוק באזור האישי - הזמנות
תודה רבה מראש
יש כאן של כתר בעוד 50 שקל
לא שווה את הסיכון

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש כאן של כתר בעוד 50 שקל
לא שווה את הסיכון
תדפדף קצת למטה - מוכרים גם את הארון של משנת יוסף במחיר הכתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה