משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

זהבית87

משתמש מקצוען
לכובעי קנייטש דגם לוקסוס החדש, ניתן למימוש החל מ 48 שעות לאחר סגירת המערכת להזמנות ועד ר"ח חשוון תשפ"ה (בין יו"כ לסוכות רק עד השעה 17:00),
ניתן לשדרג את הכובע בחנות בהתאם למחירים המצורפים בדף הפרסום.

למישהו יש פרטים נוספים מדף הפרסום?
אשמח לדעת מחירים על דגמים שונים

פרקטית

משתמש מקצוען
אשמח אם מישהו מתחנה בירושלים/נתיבות יכול לבדוק אם יש אצלם במלאי חולצות מקס לורן לילדים תוית כחולה
מידה 9 או 10

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
יש שני דגמים של סכו"ם מוכסף?
אכן.
ואין שום קשר בין התמונות למוצר.

הזמנו שבוע שעבר דגם מונקו של חברת POWER, והסתמכנו על התמונה שהסכו"ם נראה מחוספס:
1727343373654.png

אבל אין קשר בין התמונה למציאות, והגיע חלק לגמרי.

בתמונה בכלל רואים סכו"ם של דגם אחר של מותג אחר.

האבסורד הוא שגם לסולתם יש דגם מונקו שנראה שונה משניהם.

כשהתבוננתי באריזה הבנתי שחברת POWER לא קיימת כלל, אלא זה שם מותג נוסף של הייבוא של משנת יוסף מסין.
[ואגב, כתוב שם 'תוצרת PRS', שזה תרגום מכובס ל'מייד אין צ'יינה'].
אז גם חיפוש בגוגל של מונקו-פאואר לא מעלה כלום או מעלה את של סולתם, אז מה הם חשבו? שננחש מה זה המונקו שלהם?

בטח בסכו"ם של השבוע יהיה אותו סיפור.

ממי!!!!!!

משתמש פעיל
אכן.
ואין שום קשר בין התמונות למוצר.

הזמנו שבוע שעבר דגם מונקו של חברת POWER, והסתמכנו על התמונה שהסכו"ם נראה מחוספס:צפה בקובץ המצורף 1784434

אבל אין קשר בין התמונה למציאות, והגיע חלק לגמרי.

בתמונה בכלל רואים סכו"ם של דגם אחר של מותג אחר.

האבסורד הוא שגם לסולתם יש דגם מונקו שנראה שונה משניהם.

כשהתבוננתי באריזה הבנתי שחברת POWER לא קיימת כלל, אלא זה שם מותג נוסף של הייבוא של משנת יוסף מסין.
[ואגב, כתוב שם 'תוצרת PRS', שזה תרגום מכובס ל'מייד אין צ'יינה'].
אז גם חיפוש בגוגל של מונקו-פאואר לא מעלה כלום או מעלה את של סולתם, אז מה הם חשבו? שננחש מה זה המונקו שלהם?

בטח בסכו"ם של השבוע יהיה אותו סיפור.
לפי הניסוח שם זה נראה שזה אותו דגם כמו של השבוע רק שהפעם הם החליטו לתת לו שם אחר:)
וזה נראה שהפאוור הזה זה באמת שיווק חדש של משנת יוסף כי היו השבוע כמה מוצרים של חברת "פאוור"..
אבל אפשר לבצע החזר לא?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אין אפשרות להזמין ללא פרטי אשראי
שמתי פרטי אשראי, אני רוצה לשלם ולמחוק את הפרטים מהאתר,
אני לא אוהבת להשאיר פרטי אשראי באתרים

כל מכירה זה 5 שח (גם אם הזמנתם מוצר אחד)
אם לא שווה לכם אל תזמינו
רציתי להזמין רק 2 מוצרים אז לא יוצא לי שווה,
תודה בכל אופן.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי פרטי אשראי, אני רוצה לשלם ולמחוק את הפרטים מהאתר,
אני לא אוהבת להשאיר פרטי אשראי באתרים
באזור האישי אמור להיות מקום של שינוי פרטי אשראי
אני לא מול האתר
אבל עושה את זה הרבה (משנה פרטי אשראי)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
באזור האישי אמור להיות מקום של שינוי פרטי אשראי
אני לא מול האתר
אבל עושה את זה הרבה (משנה פרטי אשראי)
לא הבנת אותי,
אני רוצה עכשיו לשלם על מה ששמתי לעגלה שלי - ואז למחוק את האשראי,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה