אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

"מלכותי"

משתמש חדש
שאלות דחופות בגוגל שיטס
א. יש לי קובץ עם עמודות וסינון
אני מעונין לנעול את הקובץ משינוים שלא יוכלו לערוך אותו [פרט לכמה תאים בודדים] אך אני רוצה להשאיר אופציה של סינון האם זה אפשרי?
ניסיתי לנעול אך הוא נעל גם את אופצית הסינון.
ב. האם ניתן לעשות סקירפט בגוגל שיטס שישלח לי את הגליון הנוכחי לכתובת מייל שתכתב באחת התאים.
תודה

למה?

משתמש פעיל
שאלות דחופות בגוגל שיטס
אני מעונין לנעול את הקובץ משינוים שלא יוכלו לערוך אותו [פרט לכמה תאים בודדים] אך אני רוצה להשאיר אופציה של סינון האם זה אפשרי?
ב. האם ניתן לעשות סקירפט בגוגל שיטס שישלח לי את הגליון הנוכחי לכתובת מייל שתכתב באחת התאים.
תודה
מצטרף לשאלה א
גם מתמודד עם הבעיה של שאלה א - אשמח לפתרון

סתם שמרל

משתמש רשום
כמדומני שאם תוריד את ההגנה מהתאים שבהם נמצא כפתור הסינון בעיה זו תיפתר

brpn

משתמש חדש
שאלות דחופות בגוגל שיטס
תודה
א. אפשר לנסות בגיליון ששותף ללחוץ על לשונית נתונים- יצירת תצוגת סינון, זה אמור לתת אפשרות סינון

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום

"מלכותי"

משתמש חדש
תודה על העזרה עם הסינון
האם ניתן להשאיר אופציה עם פקודות מאקרו ? אחרי נעילת הקובץ?

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלום רב!
ראשית תודה ענקית על הפורום הענק הזה.
שנית [והעיקר:)] יש לי רשימת עובדים ומועדכן לי באקסל כמה ימים הם היו במהלך החודש, אני רוצה שיהיה רשום לי בעמודה ליד כמה הם היו חסרים, האם יש אופציה לעשות זאת בלי מינוס?
רצו"ב דוגמא:
21.png

brpn

משתמש חדש
שלום רב!
שנית [והעיקר:)] יש לי רשימת עובדים ומועדכן לי באקסל כמה ימים הם היו במהלך החודש, אני רוצה שיהיה רשום לי בעמודה ליד כמה הם היו חסרים, האם יש אופציה לעשות זאת בלי מינוס?
רצו"ב דוגמא:
צפה בקובץ המצורף 1722340
אפשר להוסיף עמודה ובה לכתוב: = לתא עם המינוס כפול 1-, לגרור כלפי מטה לכל התאים אח"כ להעתיק ולהדביק ערכים בלבד לעמודה חדשה

מלי :)

משתמש פעיל
שלום רב!
רצו"ב דוגמא:
צפה בקובץ המצורף 1722340
למה צריך את המינוס?
תכתב מספר רגיל ובתא של הימים החסרים תכניס נוסחה של SUM עם תא ימי עבודה פחות תא ימים שהיה =

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר להוסיף עמודה ובה לכתוב: = לתא עם המינוס כפול 1-, לגרור כלפי מטה לכל התאים אח"כ להעתיק ולהדביק ערכים בלבד לעמודה חדשה
תודה רבה!
הסתדרתי בזכות מנהל הפורום היקר @יעקב ויצמן שאשכרה התקשר להסביר לי באופן פרטי, שאפו ענק!!

אבירים

משתמש פעיל
שאלה בנושא תאריך עברי באקסל

עד לאחרונה עבד לי תאריך עברי באקסל
ועכשיו אפסיק לעבוד לי
האם מישהו יודע מה הסיבה
או שיש לו משהו חדש

זה היה עובד לי כמו לועזי
שיכלתי למשוך את התא כלפי מטה והיה עושה לי אוטומטי את כל התאריכים אחד אחרי השני
המחשב כותב לי שאינו מצליח להתחבר לקישור חיצוני

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה בנושא תאריך עברי באקסל

עד לאחרונה עבד לי תאריך עברי באקסל
ועכשיו אפסיק לעבוד לי
האם מישהו יודע מה הסיבה
או שיש לו משהו חדש

זה היה עובד לי כמו לועזי
שיכלתי למשוך את התא כלפי מטה והיה עושה לי אוטומטי את כל התאריכים אחד אחרי השני
המחשב כותב לי שאינו מצליח להתחבר לקישור חיצוני
כתבתי כאן
https://www.prog.co.il/threads/תאריך-עברי-באקסל.992003/post-13947604
הנושא עדיין לא הסתדר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה