האקרים עלו עלי...!

• פותח הנושא תס
  • פורסם בתאריך

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אם הניק מלמעלה אמר שיש לו אתרוג אני מניח שלמשתמשי רימון אין בעיה.
אני חושב שהבעיה רק עצל הנתיבים.

תס

משתמש רשום
נתיב ג"כ
בנייד באמת אין לי נתיב ושם הכל כרגיל.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רימון גם
מישהו כתב פה שהוא ברימון ויש לו בעיה

טובהלה

משתמש פעיל
אז כנראה בעיה של נתיב, אז מה אפשר להרגע וללכת לישון, מחר נקום לשחר חדש???

פאוור

משתמש פעיל
נכתב ע"י תס;1383847:
נתיב ג"כ
בנייד באמת אין לי נתיב ושם הכל כרגיל.

בנייייד, עד הרגע עבד ללר דופי..
פתאום... לא מחובר.... מנסה להתחבר.. ושוב. ושוב...
מה זה אומר? סלאמט? לא פסח עלי?

יעל 100

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באקספלורר ניסיתי עכשיו והצלחתי להכנס.

(גם אני בנתיב)

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני הצלחתי להכנס דרך אקספלוור, אבל כל הזמן הוא התריע שיש בעיית אבטחה,
ושלא מומלץ לי להכנס לאתר זה.

טובהלה

משתמש פעיל
נכנסתי לפעילות ויש פעילות לפני 7 דקות, הצילו...................... ממכשיר נייד....

אה שכחתי לעדכן נכנסתי דרך אקספלור בקושי, אחרי שניה שבדקתי את הפעילות הדף נחסם....

ג פלג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לי הוא כותב: ישנה בעיה באישור הבטחה של אתר זה.
הוא נותן כמה אפשרויות:
-לחץ כאן כדי לסגור אתר זה
-המשך לאתר זה ( לא מומלץ)
-מידע נוסף
(לא צרפתי צילום מסך כי לא הצלחתי)
משהו יודע מה זה??? אם אני בוחרת באפשרות השניה הוא נכנס לגמייל אבל בפעם הבאה אותו סיפור.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
גם אצלי הבעיה מופיעה.
בכרום- הוא לא נותן כלל להכנס.
באקספלורר- שואל אותי האם להמשיך למרות שאין אבטחה. (וכך בכל דפדוף) ואח"כ נותן להכנס כרגיל.

פאוור

משתמש פעיל
נכתב ע"י טובהלה;1383857:
נכנסתי לפעילות ויש פעילות לפני 7 דקות, הצילו...................... ממכשיר נייד....

אה שכחתי לעדכן נכנסתי דרך אקספלור בקושי, אחרי שניה שבדקתי את הפעילות הדף נחסם....

נתיב? רימון? אתרוג?

טובהלה

משתמש פעיל
נתיב, עכשיו התחלתי להרגע, נכנסתי דרך האוטלוק, וכנראה שהפעולות האחרות התכוונו לזה , כי המספר ה ip הוא אותו מספר, טוב אני מתחילה להרגע...

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י שרה חסידה;1383855:
אני הצלחתי להכנס דרך אקספלוור, אבל כל הזמן הוא התריע שיש בעיית אבטחה,
ושלא מומלץ לי להכנס לאתר זה.

כנ"ל

ירקרק

משתמש צעיר
ככל הנראה,
שעון החורף הרשמי היה אמור להכנס הלילה 28 בספטמבר,
ייתכן שהשעון במחשבכם אינו תואם את השרת של גוגל, ולכן מופיעה שגיאת אבטחה.
תבדקו ותעדכנו.

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י ירקרק;1383867:
ככל הנראה,
שעון החורף הרשמי היה אמור להכנס הלילה 28 בספטמבר,
ייתכן שהשעון במחשבכם אינו תואם את השרת של גוגל, ולכן מופיעה שגיאת אבטחה.
תבדקו ותעדכנו.

תודה

פאוור

משתמש פעיל
נכתב ע"י פינטל;1383868:

נו?
מישו ניסה והועיל?
ומה הקשר לאפלייה הנתיבית?
איך זה לא השפיע על הרימונים והאתרוגים? (אולי בגלל העונה וחודש?....:rolleyes:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה