האם קרינה של ראוטר [מודם אלחוטי] מסרטן?

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שאני הבנתי - בנוגע לטלפונים אלחוטיים בעיקר מהבסיס יש את הקרינה ולא מהטלפון עצמו. (גם ממנו יש קרינה, אבל בעיקר מהבסיס)
שמעתי ממישהי שכל לילה מוציאה את האלחוטי והבסיס מהחדר שינה לסלון.
אני בכל אופן מקפידה שלא יהיו אלחוטיים ופלאפון דלוק או מודם מחובר בחדר שישנים.

מכל הלב

משתמש פעיל
ראוטר, מודם וכל אינטרנט שלא חסום היטב, הוא המסרטן ביותר שיש בעולם!
הוא מביא את כל הצרות והייסורים ברוחניות ובגשמיות!

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י בצל ירוק;1169045:
אני גם ניסיתי לברר ושאלתי מספר טכנאים, והם ענו לי שלא,

נקוה שהם לא ישבו על זה בכלא ביום מן הימים...

ציפי ק

משתמש רשום
לא כ''כ התעמקתי בתשובות פה, מה שאני יודעת שהמשרד שלנו מלא בכבלים וראוטר והזמנו מודד קרינה מוסמך שבדק, והבדיקה יצאה תקינה מאד

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב אם מכסים את המודם במתכת (לדוגמא אם מניחים בתוך סיר) הקרינה שלו יורדת בצורה מאד משמעותית.
כמובן שעדיף שזה יהיה כמה שיותר רחוק מהמקום שיושבים בו.

סטודיו טאצ'

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם זה נכון שמחשב נייד גם מוציא קרינה? כך שמעתי ומעניין מה נכון בדיוק.
כמו כן שמעתי על הענין במקלדת ועכבר אלחוטי - קרינתם משמעותית, ועובדה שלאחר שימוש ממושך בהם כואבת היד.

מה דעתכם בענין? שמעתם אולי ממקור מוסמך האם זה נכון?

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי פעם משהו מעניין...
שמומלץ להשים צמח קקטוס (אפילו קטן) ליד המחשב וכד'
כי זה בולע קרינה.

נכון או לא? אין לי מושג....

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י בית;1179770:
האם זה נכון שמחשב נייד גם מוציא קרינה? כך שמעתי ומעניין מה נכון בדיוק.
כמו כן שמעתי על הענין במקלדת ועכבר אלחוטי - קרינתם משמעותית, ועובדה שלאחר שימוש ממושך בהם כואבת היד.

מה דעתכם בענין? שמעתם אולי ממקור מוסמך האם זה נכון?

כל מכשיר חשמלי פולט קרינה אלקטרומגנטית כלשהי,
לכן רצוי מאד שכבלי חשמל לא יגעו במיטות בזמן שינה.
לא למקם טרנספורמטורים (שנאים, ממירי מתח) ע"י הראש בזמן שינה (למשל מטען הוא טרנספורמטור, לכן אין להטעין פלאפונים ומכשירים מסוג זה ע"י הגוף למשך הלילה)
להרחיק מודמים מחדרי שינה,
לדאוג שהקראוונים בהם לומדים ילדיכם לא ממוקמים ע"י חדרי חשמל,
וכשאתם מחכים לאוטובוס על תישענו על ארון החשמל הסמוך, יתכן שהנזק לטווח הארוך לא יהיה כ"כ משמעותי מהכמה דקות האלו, אבל אולי בגלל זה חזרתם הביתה עם כאב ראש???

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מכל הלב;1179696:
ראוטר, מודם וכל אינטרנט שלא חסום היטב, הוא המסרטן ביותר שיש בעולם!
הוא מביא את כל הצרות והייסורים ברוחניות ובגשמיות!

:)

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממחקר שנערך בקרב מליארדי אנשים בעולם, רוב הקרינות הללו גורמות למוות מיידי תוך 80-90 שנה!!!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ואם הראוטר מנותק מהאלחוטי והמחשב מחובר אליו רק בכבל רשת הוא גם פולט קרינה?

mirif

משתמש מקצוען
האם גם מודם רגיל - לא אלחוטי פולט קרינה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה