האם קיים איזשהו ספריה/פלאגין שמממש את הרעיון של וורדפרס באתר אישי?

morwin

משתמש רשום
קודם כל,
אני מתכנת php ברמה גבוהה אני מתעסק ב Laravel ובאנגולר ברמה עמוקה

ואני לא מבין הרבה בוורדפרס ולא התעסקתי כמעט בזה.
אבל יש לי שאלה שחשוב לי להבין

לפני שאני ילמד על וורדפרס אם אני לא יבין וימצא תשובה שתניח לי תדעת.

אז ככה
הבנתי בגדול את הרעיון המרכזי בוורדפרס

שוורדפרס מאפשר לנו:

לערוך את טמפלט ה HTML, עם אפשרות לעוד שלל פלאגינים שמאפשרים עוד יותר עריכה מלאה ומוחלטת לדף וכל זה בצורה ויזואלית עם אפשרויות עריכה ממש מתקדמות. וכל זה בלי לגעת בקוד בכלל.

אוקי מובן.

אבל אני בונה אתר ב Laravel
ואני רוצה ליישם את זה אצלי באתר שאני בונה

אני רוצה ליישם אצלי עריכה מתקדמת של התבנית של האתר שלי ושל הדפים.
והכי הכי אני רוצה: זה שיהיה אפשרות להתקין אצלי פלאגינים של וורדפרס..
זה הפנטז !

ואני רוצה מאוד לדעת אם קיימת אפשרות (ברעיון או במציאות)
לממש אצלי באתר אפשרות להתקין פלאגינים של וורדפרס
כמו למשל פלאגינים של עריכה ויזואלית לטמפלט
--
אתם שואלים אותי איך ?
הרי ההתקנה של הפלאגינים מבוססת על המבנה המיוחד של וורדפרס; על הקבצי PHP של וורדפרס, ועל כל המבנה הפנימי של וורדפרס ?

נכון אני יודע.

אבל השאלה שלי היא

אם יש אפשרות ברמת הרעיון והפנטזיה :

לתכנת אצלי באתר אפשרות לקבל פלאגינים של וורדפרס

ושכל פלאגין יעבור אצלי תהליך שיוציא ממנו את העיקר; את הרעיון, את המימוש של הפלאגין עצמו, ויטמיע את זה במערכת שלי.

קיים דבר כזה ?

אם לא, יש אפשרות אחרת שקיימת ?
אז עריכה ויזואלית ברמות של וורדפרס קיים דבר כזה ?

תודה רבה לעונים !

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ברשותך אתעלם מהפרשנות שלך לגבי "הרעיון המרכזי בוורדפרס", שלדעתי לא מדוייקת בכלל, ואנסה לענות כמיטב יכולתי על עיקר השאלה.

הפלגאינים של וורדפרס בנויים באופן כזה שהם משתמשים במגוון פונקציות וקלאסים מובנים בליבה של וורדפרס. אתן לך כמה דוגמאות:

אם פלגאין מעוניין להפעיל פונקציה שתפעל בשלב מסויים, הוא ישתמש באחד ה"hooks" של וורדפרס.

אם פלגאין מעוניין שייטען קוד js או css בדף של וורדפרס, הוא ישתמש בפונקציה מובנית של וורדפרס כדי לעשות את זה.

אם הפלגאין מעוניין להוסיף ממשקי משתמש בצד הניהול הוא ישתמש בכל מיני פונקציות ייעודיות של וורדפרס לצורך כך.

אם הפלגאין מעוניין לבצע שאילתות ממסד הנתונים הוא ישתמש במחלקה של וורדפרס בשביל זה.

אם הפלגאין מעוניין לעשות מניפולציה על תוכן הדף או כל סוג של פלט אחר שוורדפרס מפיק הוא ישתמש בפילטר כדי לעשות את זה.

אפילו אם הפלגאין מעוניין לשלוח מייל, הוא ישתמש בפונקציה של וורדפרס בשביל זה.

אם כן, כדי לאפשר לפלגאינים של וורדפרס לעבוד במערכת שפיתחת בlaravel תצטרך לעשות אחד מהשתיים: לבנות העתק של כל הפונקציות של וורדפרס במערכת שלך, או לכתוב מחדש את הפלגאין.
בכל מקרה, מבחינה מעשית זה לא מתחיל להיות מציאותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה