דרוש מידע האם קורה שהשומן בבשר נראה כמו תולעים?

tora

משתמש רשום
בישלתי בשר כתף ואחרי שעתיים הוצאתי אותו מהסיר, והנה אני רואה כמאה חתיכות לבנות שנראים ממש כמו תולעים.
מצד האורך של כשתי סנטימטר והרוחב ושהם מתעגלים ברובם.
המוכר בחנות טען שזה לפעמים קורה בבשר כשמבשלים אותו לא הרבה וזה שומן, האם זה נכון?
מעכתי אחד וזה אכן מאוד שומני אבל אינני יודע אם זה מכריח כדבריו
האם זה תולעים - טפילים או שומן?
מישהו נתקל בכזה דבר?

עטלף

משתמש פעיל
בישלתי בשר כתף ואחרי שעתיים הוצאתי אותו מהסיר, והנה אני רואה כמאה חתיכות לבנות שנראים ממש כמו תולעים.
המוכר בחנות טען שזה לפעמים קורה בבשר כשמבשלים אותו לא הרבה וזה שומן, האם זה נכון?
מישהו נתקל בכזה דבר?
לא נראה לי שתולעים היו שורדים תהליך ארוך של שעתיים בישול אבל למען האמת אין לי מושג

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
מישהו נתקל בכזה דבר?
כבר בישלתם בעבר את הסוג הזה וזה ממש חריג?
בענייני אוכל אצלי הכלל: אם יש שאלה אז אין שאלה..
אבל אולי באמת זה ברגיל. תעלו תמונה.

A052

משתמש סופר מקצוען
לי זה אכן נראה שזה תולעים, ככל הנראה במדוייק זה רימות של זבוב לפי הכמות שאתם כותבים.
אבל אכן כדאי להעלות תמונה עם אזהרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה