דרוש מידע האם ניתן להגיש דיחוי עם רשיון נהיגה?

moshe moshe

משתמש רשום
אודה למענה כי התאריך כמעט ועובר לי. אין לי תעודת זהות, והתורים במשרד הפנים...........

racheli p

משתמש רשום
בגדול אם נאבד לך התעודת זהות לא צריך לקבוע תור זה רשום במשרד הפנים ותגיד להם שאתה צריך את התעודת זהות לצבא והם יביאו לך תעודה זמנית באותו רגע
כי התעודת זהות עד שהיא מגיעה גם לוקח זמן..

moshe moshe

משתמש רשום
בגדול אם נאבד לך התעודת זהות לא צריך לקבוע תור זה רשום במשרד הפנים ותגיד להם שאתה צריך את התעודת זהות לצבא והם יביאו לך תעודה זמנית באותו רגע
זאת אומרת שאני פשוט מגיע למשרד הפנים ואומר שאני צריך תעודה זמנית? הם נותנים ככה בלי תור או שאני צריך לעשות משהו תחילה?
ואם הם נותנים יש לך מושג אם זה תקף לבנקים? (יש לי איזה בנק שאני צריך לסגור בו איזה עניין, ובלי תעודת זהות אין לי אפשרות לזוז. רמז, הבנק הכי מהיר במדינה שכל פעולה בו נעשית על גב הצבי)

racheli p

משתמש רשום
במשרד הפנים הם כתבו לפני כמה ימים שאם נאבד התעודת זהות אז אפשר לבוא בלי תור וכן תגיד לפקידה שמוציאה לך את התעודה שתוציא לך תעודה זמנית בינתיים כי אתה צריך את זה לצבא..
לדעתי זה תקף גם לבנקים זה תעודה שבתוקף שלה לשלושה חודשים בערך והיא מתקבלת כל עוד לא מגיעה לך התעודה בדואר
אח שלי גם עשה את זה..

racheli p

משתמש רשום
צבא עם תעודה זמנית הוא הגיש דיחוי עם התעודה הזמנית..
הוא עשה את זה אז שהיה תורים אבל עכשיו ואתה יכול לראות באתר של משרד הפנים שמי שנאבד לו נכנס בלי תור זה מה שהם עידכנו לפני כמה ימים..

racheli p

משתמש רשום
לא הצלחתי להעתיק את הקישור אבל צילמתי מסך..
Screenshot_20230503-000857.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה