האם משרד החינוך מחייב אותכם וואטסאפ?

האם המנהלת רשאית לפטר/לא לקבל עובדת - מסיבה: "שאין לה וואטסאפ"?

• סה"כ מצביעים
    57
יש מערכות לניהול בית ספר רשמיות
כמו סקולי, סמארטסקול, משוב ועוד
שמאושרים מבחינה חוקית
וניתן לשלוח בהם הודעות
נכון, אבל אני חושבת שאלו מערכות שמתאימות לבית ספר ולא לגנים, כך שזה לא רלוונטי לי.

Yael Mor

משתמש מקצוען
זה גם הפיתרון שלי לדרישה הזאת, הוואצאפ פשוט מותקן על הטאבלט.
מעניין אבל אצלנו יש דיי הרבה עידכונים, אולי בגלל שזה חינוך מיוחד? :unsure:
יתכן. גם אצלנו יש הרבה עדכונים אבל אף אחד מהם לא קריטי ויכול לחכות ליום למחרת בבוקר. בכל אופן סיכמתי עם חברה לצוות שאם יש משהו ממש חשוב(עוד לא קרה) אז היא שולחת לי למייל.
אגב, אני בלי ווצאפ על הטאבלט, פשוט צריכה אותו לשימוש שוטף במשוב בכיתה, וזה פחות הזמן לפתוח מחשב ולהסתובב אילו כל שיעור.

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בלת״ק
אני סדקתי בשעתו את הנושא לעומק
עפ״י חוק אסור לפטר או לא לקבל עובדת על זה שאין לה ווטסאפ / סמאטפון וכו׳
בפועל יש מנהלות שתמצאנה סיבה למה לא לקבל (אי התאמה וכו׳)
מי שכבר בפנים בפנים המנהלת יכולה להוציא לה את הנשמה אבל לא מעבר - וגם בכזה מקרה אפשר לפנות להסתדרות המורים.
המחסור במורים בחמ״ד הוא אדיר והרבה מאוד מנהלות מוכנות הכל גם מורות שיש להן רק טלפון כשר

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
באופן כללי.
כיום וואטסאפ הוא הכלי לתקשורת עם קבוצה בכל מקום.
כיום כבר לא עושים 'קבוצת שליחה במייל' כמו פעם.
זאת מציאות שצריך לדעת אותה.

כיום מי שאין לו וואטסאפ הוא נראה כמו מי שאין לו מייל בבית.
זה מפריע מאוד למנהלים/ות.
איני יודע האם כיום נכון להימנע מוואטסאפ למי שעובד במקום שאינו חרדי כמו ממ"ד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה