דרוש מידע האם מסוכן ללכת לכותל בליל שבת?

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כל האשכול מדובר על כאלו שלא גרים בירושלים ו/או לא הולכים לכותל תמיד
לכו תשאלו את אלו ההולכים והם יצחקו עליכם

כמו ששמעתי עכשיו מיהודי אמריקאי שמספר בהתרגשות על ה"נס" הגדול שלו, שהוא הפסיד טיסה לארץ לכל סוכות, ועי"כ ניצל מהטבח, המראיין שואל אותו אם היה צריך להיות בדרום. הוא עונה 'לא' הייתי צריך להיות בירושלים.......

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מציע שבאשכול מאין זה כל אחד יציין בגילוי נאות מה מקום המגורים שלו
כירושלמי אני כמובן ממשיך ללכת לכותל
אמנם הולך רק דרך הרובע ולא דרך השוק כפי שהייתי רגיל עד כה
כשנחזור לשגרה אחזור ללכת דרך השוק (אולי אפילו דרך שער יפו, תלוי בתקופה)

עוף דורס

משתמש פעיל
ברור שברובע יותר פחות מסוכן אבל ביום זעם כזה מקום זה טיפה מסוכן ובעזרת ה בקרוב נוכל ללכת בשוק הערבי בלי שום פחד
נ.ב ירושלמי

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עדיין מסוכן להגיע לכותל?

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכותל שוקק מתפללים. האוטובוסים (קו 1, קו 3) מגיעים אליו מלאי אנשים ונוסעים כסדרם כל היום. אמש מוצ"ש היינו בכותל וחזרנו רגלית דרך השוק ושער יפו. הרבה אנשים עשו את הדרך הלוך וחזור. לא רואים ערבים, כל החנויות סגורות. וד' שומר וישמור.

גימפעל

משתמש מקצוען
כל האשכול מדובר על כאלו שלא גרים בירושלים ו/או לא הולכים לכותל תמיד
לכו תשאלו את אלו ההולכים והם יצחקו עליכם

כמו ששמעתי עכשיו מיהודי אמריקאי שמספר בהתרגשות על ה"נס" הגדול שלו, שהוא הפסיד טיסה לארץ לכל סוכות, ועי"כ ניצל מהטבח, המראיין שואל אותו אם היה צריך להיות בדרום. הוא עונה 'לא' הייתי צריך להיות בירושלים.......
הוא ניצל מפחד שווא,
שזה גם משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה