האם מישהו מכיר טכנאי, לצורך שחזור דיסק קשיח , במחיר סביר

• פותח הנושא asf
  • פורסם בתאריך

asf

משתמש פעיל
האם מישהו מכיר טכנאי, לצורך שחזור דיסק קשיח , במחיר סביר, בבני ברק (לשחזר פיזי)

rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
recovery הרצליה

05254280000 אמינים (זול זה בדר"כ לא.. אבל הגיוני)

rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
תיקון

0525428000

ישורון קובי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
ישנה חברה מקצועית מאוד נקראת "מיטסי".
המצב אצלי היה... שהייתי באמצע פרוייקט עבודה גדול, והלך ההארד דיסק.
מבחינתי היה שוה להשקיע הרבה ממון בשביל להציל את החומר. והם אכן הצליחו להציל את כל החומר. המחיר היה סביר. - אבל זאת לא מלאכה זולה!
כתובת האתר שלהם - כאן.
טלפון: 03-942-2222

[כמובן שמאז יש לי גיבוי להארד דיסק, וזו עצה חשובה!]

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש גם את חברת 'טיק-טק'.
שיחזור אצלם עולה בסביבות ה2000 ש"ח.

yblys

משתמש רשום
כל הכבוד ל SHABES שהעלה את זה לפה. לצערינו הרבה אנשים מזלזלים בגיבוי החומר שלהם וזה אלמנטרי וזול. אני גם השתמשתי בהם לפני 15 שנה. הם היו אז בשם אחר ובכתובת אחרת. שווה כל אגורה אצלם. מנסיון.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י עשרים ושתים;1386738:
גם 2000$ זה מחיר סביר בשחזור של דיסק.
השאלה מה מצבו וכמה הנזק הפיזי גדול.

אני לא יודע כמה הנזק שלחתי את זה תיכף כשזה קרה לתכנאי והוא אמר לי שהנזק הוא (שאיזה חוט קרוע) [שהמעביר בין החומר להמחב קרוע] בפנים וצריכים לפתוח את זה ועולה בסביבות 1500 ש"ח ואני מחפש מישהו שיכול לעשות לי את זה אבל שיהיה משהו יותר בסביבות הכיס שלי

ישורון קובי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
נכתב ע"י asf;1387224:
...וצריכים לפתוח את זה ועולה בסביבות 1500 ש"ח ואני מחפש מישהו שיכול לעשות לי את זה אבל שיהיה משהו יותר בסביבות הכיס שלי
אם 1500 ש"ח זה לא בסביבות הכיס, אז לא שייך לפנות ל"מיטסי".
אבל לפתוח הארד דיסק, כפי מה שהבנתי זה ענין של מה בכך, צריך לזה תנאי מעבדה מיוחדים.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י Shabes;1387228:
אבל לפתוח הארד דיסק, כפי מה שהבנתי זה ענין של מה בכך, צריך לזה תנאי מעבדה מיוחדים.

וכמה עולה כזה דבר?

ישורון קובי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
קיבלת כמה טלפונים, כמה חברות, כמה המלצות, תתקשר תבדוק ותשוה מחירים.
ואל תשכח... לעדכן כאן מה עלה בחכתך.

yblys

משתמש רשום
"פורסם במקור על ידי Shabes
אבל לפתוח הארד דיסק, כפי מה שהבנתי זה ענין של מה בכך, צריך לזה תנאי מעבדה מיוחדים."

1. איזה דיסק זה SATA מהחדשים או IDE ישן? 2. SHABES צודק. לעניות דעתי הוא יתכוון שלפתוח דיסק קשיח זה לא ענין של מה בכך וצריך תנאי מעבדה. ואכן כן. אל תתן למשהו שחושב שהוא מומחה לפתוח את הדיסק הקשיח שלך סתם, הוא יכול לגרום יותר נזק. בהצלחה.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י yblys;1387251:
1. איזה דיסק זה SATA מהחדשים או IDE ישן
איך אני בודק מה זה אי SATA או IDE?
על הדיסק כתוב
toshiba
DISK DRIVE:MQ01ABD050
DRIVE REV: AAT AA00/AX002M
DC+5v 1.0A DATE:11FEB2012
8455MB (CYL16383,H16,S63)
500GB (LBA 976,773,168 SECTORS)
ADVANCED AF FORMAT
נכתב ע"י yblys;1387251:
2. SHABES צודק. לעניות דעתי הוא יתכוון שלפתוח דיסק קשיח זה לא ענין של מה בכך וצריך תנאי מעבדה. ואכן כן. אל תתן למשהו שחושב שהוא מומחה לפתוח את הדיסק הקשיח שלך סתם, הוא יכול לגרום יותר נזק. בהצלחה.
ובשביל זה זה אמור לעלות יותר כסף? (אני שואל)

yblys

משתמש רשום
דרך אגב אני הייתי במעבדה שלהם והם נכנסים לעבודה כמו בבית חולים לניתוח, עם חלוקים סטרייליים וכיסוי על הפה וניילונים על הנעלים, לא מצחיק! אמת לאמיתה במו עייני ראיתי.

asf

משתמש פעיל
כן את זה אני יודע אבל אני הבנתי מהתכנאי שנכון שצריכים לפתוח את זה אבל לא צריכים לעשות שם מי יודע מה רק איזה דבר קטנטשיק צריכים לחבר בחזרה

yblys

משתמש רשום
איך אני בודק מה זה אי SATA או IDE?
על הדיסק כתוב
toshiba
DISK DRIVE:MQ01ABD050
DRIVE REV: AAT AA00/AX002M
DC+5v 1.0A DATE:11FEB2012
8455MB (CYL16383,H16,S63)
500GB (LBA 976,773,168 SECTORS)
ADVANCED AF FORMAT

לפי המידע הזה זה SATA. לפעמים חיבורים ישנים מדי אין חלקים לתקן. ולכן שאלתי. אבל ככה לא תהיה בעיה.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י asf;1387363:
כן את זה אני יודע אבל אני הבנתי מהתכנאי שנכון שצריכים לפתוח את זה אבל לא צריכים לעשות שם מי יודע מה רק איזה דבר קטנטשיק צריכים לחבר בחזרה

לפעמים התיקון הוא פשוט
רק שחרור איזה בורג או הקפאה של HDD
לפעמים צריך להחליף בקר לפעמים את ראש בעצמו.
במקרים קיצונים צריך ממש לפרק את הדיסקים ולהכניס למכונה שיודעת לקרוא אותם אבל זה עולה הרבה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה