דרוש מידע האם מוכרחים מתקין מזגן מקצוען?

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בהמשך לנושא החם הבא: https://www.prog.co.il/threads/984257/
בינתיים מצאתי מתקין שאינו בן ברית, מהסוג ההוא של המזרח התיכון
אני לא יכול להצביע על המלצות שקיבלתי עליו, כי אין לי כאלו
רק קיבלתי מספר שלו מ בן-ברית-מהסוג-ההוא וכו' אחר, אחד שעושה לי חלונות

השאלה היא היכן ניתן ליפול בהתקנת מזגן?
יש סיבה מוצדקת לחכות למתקינים מאחינו בני ישראל, שכולם פנויים החל מעוד שבוע עד עוד חודש, וכולם מבקשים מחיר יקר החל מ170% יותר?

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
או שההתקנה של המזגן תהיה במקום לא מוצלח - דלת של ארון לא יכול להפתח כי הוא נתקע במזגן...(לא נורא, למה צריך לפתוח עז הסוף??)
או שאין שקע קרוב למזגן ואז מבקשים עוד כמה מאות שקלים כדי לעשות שקע חדש...(רק עוד 500 ש"ח)
או שצנרת לא מספיק ארוכה וחייבים לשלם יותר לתוספת צנרת...
וכד'.

כל אלו סיפורים אמיתיים על מתקינים יהודיים, אז מבחינתי התשובה היא, כדאי מאד לחכות למתקין מקצועי, שמגיע עם המלצות, ולא כל מתקין הוא כזה...

Tmj

משתמש פעיל
עד שלא נופלים פעם אחת, לא מבינים למה צריך מקצועי.....
אבל זה הימור....
מנסיון של מזגן חדש שברח לו הגז
והיה צריך התקנה מחודשת (כי החור היה במקום שלא ניתן להגיע אליו... )

י.גלינסקי.

משתמש רשום

יש סיבה מוצדקת לחכות למתקינים מאחינו בני ישראל, שכולם פנויים החל מעוד שבוע עד עוד חודש, וכולם מבקשים מחיר יקר החל מ170% יותר?
איך כתב מישהו כאן בעבר,
שאינו בן ברית מפרק לך את המנוע ברכב עד כאן הכל בסדר...
ואז הוא מחזיר את המנוע וגם בשלב הזה הכל בסדר...

איפה אתה מבין שאתה בבעיה... שנשאר 9 ברגים שיצאו אבל לא חזרו למקומם משום מה...

ומה התשובה הכי מרגיעה, אה זה...לא זה מיותר.

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני רואה שאין עליו אפילו מליץ אחד מני אלף
מבאס. לפחות תביאו מתקין מקצועי למחר...

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר למצוא מתקינים מהיום למחר,
אני עובד עם מלא מתקינים יש טובים ויש חאפרים,
החאפרים שעושים בזול, תמיד יש איתם בעיות ואחרי שהם קיבלו את הכסף שלהם אין עם מי לדבר, ואם יש בריחת גז במחיר היום של בלון גז כבר עדיף להחליף למזגן חדש..
עדיף לשלם קצת יותר ולחכות עוד יום יומים ולהביא מתקין טוב, שישים דבק על הפלר למניעת בריחת גז, ושיעשה וואקום.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
אני רואה שאין עליו אפילו מליץ אחד מני אלף
מבאס. לפחות תביאו מתקין מקצועי למחר...
אם אין עליו המלצות, באמת לא כדאי.
לא שאין תקלות אצל אחינו בית ישראל.
אבל 'נאמנים פצעי אוהב', אתה אומר לפחות יהודי התפרנס...
אחד התקין לי מזגן, והגז ברח, כיון שכך עם הזמן הלך המדחס.
פניתי אליו, הוא עצמו הסביר לי את כל זה, שכשאין גז המדחס נהרס.
ואז הוא הציע לי מזגן חדש במחיר, יותר יקר ממתקין אחר.
ויתרתי.
כי לא רציתי שגם במזגן החדש יצא הגז וילך המדחס.

טולדנו

משתמש צעיר
אני שמעתי פעם שמזגן שעובד טוב זה המון בזכות התקנה טובה ויכול להיות הרבה בעיות כמו בריחת גז כמו שיפועים בנחושת או סתם לשים את זה במקום לא פרקטי לתיקונים אח''כ לא כדאי בכלל

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען

אוהו אפשר!

יוסיK

משתמש מקצוען
לשכנה שלנו התקין מישהו לא מומחה, וקדח את המרזב של הבניין
כשעשיתי בריכה לילדים, כל הבית שלה התמלא מים...
יכול לקרוא גם למתקין מקצועי.
הייתי מנסח את זה אחרת.
.... התקין מישהו נוכל וקדח את המרזב של הבניין וכו'.
פשוט אחרי שהוא קדח הוא היה אמור לראות שהוא עבר דרך המרזב [אולי אפילו תוך כדי הקדיחה]
רק שאולי הוא העדיף להתעלם מזה.

נערך לאחרונה ב:

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לי אישית התקין חבר שהוא לא מתקין רשמי, אבל הוא יודע להתקין מניסיון....
הוא התקין לי 2 מזגנים בבית לפני כמה שנים, ואני עדיין מרוצה...
ובקיצור, תחפשו מישהו שיש עליו המלצות מאנשים שאתם מכירים, ושהם סיפרו לכן שהוא התקין להם והוא התקין בצורה טובה.
החיסרון היחיד במישהו שהוא לא מתקין מוסמך עם רישיון התקנה, זה שיכול להיות שזה יגרום שלא יהיה אחריות על המזגן מטעם החברה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

בלתק
האיכות של המזגן נמדדת לפי ההתקנה ולא הסוג
כלומר מזגן הכי פשוט עם התקנה טובה יעבוד טוב שנים ארוכות
ומזגן הכי טוב עם התקנה דפוקה יהיה עמוס בתקלות
מנסיון
וזה בכלל לא עניין אסתטי אלא דליפות גז ונזילות (לפעמים אחרי התקנת גבס) וכל טכנאי שתביא לתקן גם יקח יקר וגם לא יקח אחריות כי הוא לא יודע מה עשו בהתקנה והוא רק מתקן נקודתית

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק סיעתא דשמיא,
נראה לי כל אחד שנפל כאן, נפל עם מתקין יהודי ולא בטוח שזה לא אחד שמכנה את עצמו גם 'מקצועי'
גם לנו קרה שהגיע מתקין יהודי, מקצועי, ובמזגן אחד (מתוך 4)הוא קדח את החור לתוך הקיר שיוצא מהבנין ליד, בקיצור החור סגור ואין אפשרות להדליק את המזגן כי כל הבית נהיה מים - - - -
לא היה למי לדבר וכמה פעמים שניסינו לקרא לו הוא לא ענה,
כבר עבר הרבה זמן ואנחנו פשוט צריכים לקרא למתקין חדש שיקדח חור מהתחלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה