דרוש מידע האם למלכת אנגליה היה כתר, ואם לבשה אותו, דרוש תמונה!

מצב
הנושא נעול.

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
לצורך עבודת מחקר מסויימת, אנו נצרכים למידע אותנטי ואמיתי, האם למלכת אנגליה (ע"ה), היה כתר מלכות, והאם הייתה לובשת אותו ומתי.
והאם יש תמונה שלה עם הכתר [אפשר לטשטש את הפנים שלה, ולהעלות את התמונה, או להעלות תמונה רק של הכתר].
תודה לכולם מראש!

גברת חוקרת

משתמש פעיל
ברור שלמלכת אנגליה היה כתר, כמה כתרים.
הם לא ממש הכתרים שלה, אלא מדובר בכתרים ששייכים לבית במלוכה הבריטי, ועוברים בירושה במשך דורות ממלך למלך, לא נראה לי שיצרו כתר חדש עבורה.
ועד כמה שידוע לי המלכה חבשה את אחד מכתריה בשתי הזדמנויות: או בטקסים רשמיים, כמו טקס ההכתרה שלה, טקסי היובל ויובל ה-70 למלכותה וכו'.
ההזדמנות השנייה שהמלכה חבשה כתר היא כשהיא הצטלמה לצילומי פורטרט רשמיים, שלא חסרים כאלה. בקיצור - לא חסרות תמונות של המלכה עם כתר, אבל לא נראה לי שיש תמונה כזו ללא זכויות יוצרים

סופרוומן

משתמש מקצוען
פעם שלחו לי מצגת נראה לי לרגל 90 שנה למלכה שיש שם תמונות מאז היותה תנוקת.
יש שם כמה תמונות עם כמה סוגי כתרים
לא יודעת איך מעלים פה סרטון.
אם תכתבי מייל אשלח לך

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
ברור שלמלכת אנגליה היה כתר, כמה כתרים.
הם לא ממש הכתרים שלה, אלא מדובר בכתרים ששייכים לבית במלוכה הבריטי, ועוברים בירושה במשך דורות ממלך למלך, לא נראה לי שיצרו כתר חדש עבורה.
כאן נראה שלכל מלכה יש כתר נפרד

גברת חוקרת

משתמש פעיל

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
שימי לב שלא מדובר במלכה אליזבת השניה, אלא במלכה אליזבת בווס ליון, המלכה-רעיה של המלך ג'ורג' השישי, אמה של המלכה אליזבת השנייה
שמתי לב אבל מהתוכן שם והחילוק בין הכתר של מלכה x לy נראה שלכל מלכה יש כתר אחר

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אפשר לגנוב...
ממש לא. הכתרים והתכשיטים של משפחת המלוכה מאוחסנים בדרך קבע בבית התכשיטים שבמצודת לונדון. על הכתרים מוצבת אבטחה כבדה, ואפשר להוציא אותם משם רק עם הוראה ישירה מהלורד צ'מברליין, חתומה ע"י סגנו.
הם מוצגים לציבור, אבל אפשר לראות אותם רק ממרחק.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אני עדיין בהלם מכל הטקסים שיש בבריטניה, זה הזיה! סך הכל אישה בת 96 מתה ועשרה ימים כל בריטניה על הרגליים
ולחשוב שזה רק פרומיל ממה שהיה אצל מלכים בדורות העבר כשהם באמת הנהיגו את עמם.
בגלל מות המלכה התחלתי להבין מה זה אומר מלוכה ועוד בלי מורא המלכות שכבר לא תקף היום, וזה קורה שניה לפני ראש השנה שממליכים את ה' למלך

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אני עדיין בהלם מכל הטקסים שיש בבריטניה
הטקסים הם הסיבה העיקרית שמוסד המלוכה הבזבזני עדיין קיים.
חברי משפחת המלוכה כולל המלך עצמו חסרי סמכות אמיתית, וכל ההצדקה לקיומם היא כדי לבדר את המון העם האנגלי, חובב הטקסים ;)

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
והאם יש תמונה שלה עם הכתר [אפשר לטשטש את הפנים שלה, ולהעלות את התמונה, או להעלות תמונה רק של הכתר].
תודה לכולם מראש!
אתמול כשהביאו את ארונה ללונדון הכתר היה מונח על ארון שלה.
חפשי תמונה מזה.

נ.ב. ראיתי סרטון שבו היא מספרת שהכתר כבד ומאוד לא נוח...
מדובר על כתר ההכתרה הרשמי היו כתרים קטנים יותר לכמה אירועים.

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה תמונה של הארון שלה ומעליו הכתר

9dfbee5aa6703d6d4351.jpg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה