כללי האם להתקין אופיס 2021?

האם אתם ממליצים לעבור לאופיס 2021?

• סה"כ מצביעים
    6

ארי4791

משתמש צעיר
יש לי אופיס 2016 ואני די מרוצה ממנו.
מה שכן, ראיתי שבאופיס 2021 יש כמה שדרוגים שיכולים להועיל.
האם אתם ממליצים על אופיס 2021 או להישאר ב2016?
תודה.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי אם כבר תספר מה יותר טוב ה 2021 מה 2016?\
יש כאן שינויים
אבל כבר מה יותר טוב?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
היה לי 2013, קניתי 2019 והתחרטתי על זה, כמעט אותו דבר! רוב ההבדלים זה עניינים של גיבוי בענן ושאר דברים הקשורים לקישוריות ואינטרנט, דברים שעבורי לא בשימוש.

ארי4791

משתמש צעיר
אולי אם כבר תספר מה יותר טוב ה 2021 מה 2016?

מה שאני ראיתי זה כמה שינויים באקסס, כמו חיפוש והחלפה בSQL, ועדכון של הטבלאות מקושרות.
האמת שלא עברתי על השינויים בשאר התוכנות של אופיס כי אני משתמש בעיקר לכתיבה בוורד ולא מעבר לזה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מה שאני ראיתי זה כמה שינויים באקסס, כמו חיפוש והחלפה בSQL, ועדכון של הטבלאות מקושרות.
האמת שלא עברתי על השינויים בשאר התוכנות של אופיס כי אני משתמש בעיקר לכתיבה בוורד ולא מעבר לזה.
באקסל יש נוסחאות ותכונות חישוב חדשות
XLOOKUP
XMATCH
LET
LAMBDA

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מה זה XLOOKUP ?
כלומר מה ההבדל בין VLOOKUP או HLOOKUP ?
הכלומר אינו נכון

VLOOKUP = חיפוש לפי עמודות - מוגבל לעמודה ראשונה מחפש מלמעלה למטה
HLOOKUP = כנ"ל רק בשורות

XLOOKUP (החדש) = גמיש בבחירה בין שורות לעמודות ואפשר לשלוט על הדיוק והכיוון (יותר דומה לINDEX+MATCH למי שמכיר) וכן אפשרות מובנית מה לעשות כשהערך לא נמצא

XMATCH לעומת MATCH יש יתרון בנושא הדיוק והכיוון וכן אפשרות מובנית מה לעשות כשהערך לא נמצא

LET ו LAMBDA פונקציות עצמיות יכולות להיות רקורסיביות
מוכר משפות תכנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה