עזרה האם כדאי לרכוש נפה חשמלית?

dafdefet

משתמש מקצוען
זה מוצר מומלץ ומקל או סתם פיצ'ר שתופס מקום?

לא אני

משתמש סופר מקצוען
יש לי למכור נפה חשמלית חדשה באריזה.
אם מישהי מעונינת.

טליהבא

משתמש מקצוען
לי יש ואני לא משתמשת בה
הי א רועדת ואת צריכה לעמוד לידה
ואצלי בכל אופן היא גם ניפתה בצורה איטית
אני מעדיפה צ'יק צ'אק לנפות ביד

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
מאז שיש לי נפה חשמלית אני אופה חלות כל שבוע:) וגם השכנות באות לנפות אצלי...

לא אני

משתמש סופר מקצוען
אני אופה הרבה.

ולא אני, למה את מוכרת?
אני עובדת המון, ואופה לא הרבה ולא בכמויות גדולות, ולכן - נוח לי לקנות קמח מנופה.
לחמותי יש - והיא ממליצה מאד.
אני אופה הרבה, ועדיין קונה קמח מנופה.
ביש הוא עולה היום 4.2 ש"ח - שווה את ההפרש הקטן לחלוטין.
פשוט איכות חיים.
לא יודעת ביש.
במכולות ובסופרים הקטנים מחירו קרוב ל - 7 ש"ח.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה לי נפה חשמלית, היא נחמדה.
אבל אחרי שנהרסה (אחרי שהשאלתי אותה) פרגנתי לעצמי משהו הרבה יותר זול ויותר מוצלח: נפה שמתלבשת על המיקסר, מתאימה לקנווד ובוש (אולי עוד שאני לא יודעת), שמים אותה על המיקסר ומפעילים אותו והוא מזיז אותה וכך הקמח מתנפה ישירות לתוך הקערה שבה עושים את הבצק.
החסרון היחידי שלה שנכנס בה חצי קילו בכל פעם, אבל אני עושה חלות מקילו קמח לבן וקילו קמח מלא שכבר מגיע מנופה, אז ממש לא מפריע לי שזה הולך בפעמיים...

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
היתה לי נפה חשמלית, היא נחמדה.
אבל אחרי שנהרסה (אחרי שהשאלתי אותה) פרגנתי לעצמי משהו הרבה יותר זול ויותר מוצלח: נפה שמתלבשת על המיקסר, מתאימה לקנווד ובוש (אולי עוד שאני לא יודעת), שמים אותה על המיקסר ומפעילים אותו והוא מזיז אותה וכך הקמח מתנפה ישירות לתוך הקערה שבה עושים את הבצק.
החסרון היחידי שלה שנכנס בה חצי קילו בכל פעם, אבל אני עושה חלות מקילו קמח לבן וקילו קמח מלא שכבר מגיע מנופה, אז ממש לא מפריע לי שזה הולך בפעמיים...
היה לי, וממש לא נהנתי, לקח מידי הרבה זמן!

nit

משתמש פעיל
אני אופה המון המון. הנפה החשמלית היא מבחינתי מוצר חובה והיתה בשימוש שבועי במשך שניםקמח קניתי מרוכז וניפיתי במרוכז ותמיד היה במקפיא זמין. ממליצה מאד.
בשנה האחרונה עברתי לקמח מנופה איכות חיים של ממש. ולא תופס מקום במקפיא. באושר עד שילמתי השבוע 8.9 על אריזה של 2.2 ק"ג. שווה לשקול את הפרש המחיר. ממליצה עוד יותר

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי נפה חשמלית. אני יכולה לחלק את החיים ללפני ואחרי...

אבל יש בה הרבה בעיות- זזה ורועדת אז התחלתי לשים אותה על הרצפה, אחרת אני לא יכולה לעזוב אותה על השיש.
לקראת סוף הניפוי היא לא מצליחה לתפקד, נשאר הרבה למעלה וצריך לעזור עם היד.
מרעישה מאד- לילדים לקח זמן להתרגל ולא להבהל.

למרות זאת זה הפך לי את כל חוויית האפיה לקלה בלי להשוות למה שהיה קודם, אני האחרונה שאוציא כסף על קמח מנופה.

בת יהודה

משתמש פעיל
היה לי לפני שנים את המכשיר שמתלבש על הקנווד. עד שהתחיל לעצבן אותי הרעש...
היום אני קונה מנופה. לא משנה המחיר. שווה הכל! כי במבחינתי, או שאני קונה מנופה, או קונה חלות וכדו'...
אז שווה את הכמה שקלים, ואת מתחילה את העוגה/חלות ברגע.

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי נפה חשמלית כבר שנתיים ואני מרוצה ממנה מאד
מאז שיש לי אותה הפסקתי לחשבן את הקמח שאני צריכה ואני אופה הרבה יותר בכיף
ולגבי הרעידות יש שתי אופציות או סיליקון שמחבר אותה לשיש או לשים מגבת שחוסמת את הנפה ואז הנפה לא בורחת אפשר לשים קמח להדליק וללכת
אגב מה זה הנפה שמתחברת למיקסר נשמע חמוד כמה היא עולה ?

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אצלינו אופים המווון, ומרוצים מאוד מהנפה החשמלית...
ניסינו בהתחלה חיקוי כלשהו- היה איטי, רועש ומעצבן.
המקורי (נפה מטיק/ פלא מטיק/ משהו בסגנון, לא זוכרת בדיוק)- מגיע עם הצמדה של סיליקון לשיש ולא זז בכלל. די מרעיש, אבל שווה את זה...
נוח מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה