טיול האם יש הוזלה על צימרים באיזור טבריה בגלל המצב?

מצב
הנושא נעול.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנצלים את בעלי הצימרים?!
אתם רציניים?
האנשים הכי נצלנים בכדור הארץ.
מחירים מטורפים בלי שום פרופורציות על אירוח.
על יחידונת 30 מטר באיזור כפרי (צמוד ללול תרנגולים) וגיגית אמבטיה (בריכה בלע"ז) לוקחים 1200 ש"ח ללילה.
אין שום מדינה בעולם (בתמ"ג דומה למדינת ישראל) שלוקחת על אירוח מחירים מטורפים כל כך.
ותאמינו לי שהייתי בחו"ל ובדקתי...
מנצלים את בעלי הצימרים?!
אתם רציניים?
על יחידונת 30 מטר באיזור כפרי (צמוד ללול תרנגולים) וגיגית אמבטיה (בריכה בלע"ז) לוקחים 1200 ש"ח ללילה.
אין שום מדינה בעולם (בתמ"ג דומה למדינת ישראל) שלוקחת על אירוח מחירים מטורפים כל כך.
בית חילקיה, נכון?

המחירים שם בלי פורפורציה לכל הארץ, בכיף אפשר ללכת למלון במחיר הזה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בין הזמנים זו העונה ולכן המחירים גבוהים יותר, כמו אתרוג כמה ימים לפני החג.
אחרי ולפני בין הזמנים המחירים אחרים ויותר מוזלים, כמו אתרוג בערב החג לאחר הצהרים.
ואם השנה יש למישהו אתרוגים ירוקים, והוא רגיל להתפרנס כל השנה מעסק האתרוגים,
ויצא שמועה שהירוקים פחות מהודרים (לא שזה נכון, סתם זורקת)
ברור שהשנה ישלמו פחות על אתרוגים ירוקים גם בזמן השיא,
כי נחשב פחות מהודר.

השנה אזור הצפון פחות מבוקש, כמו שצימר בעמנואל, תמיד היה זול יותר מצימר בצפון...
אז גם בעונה הבוערת, המחיר יהיה נמוך יותר.

זה באמת עצוב המצב,
מקווה שבעלי הצימרים בצפון יפוצו כהוגן
אבל לזרוק את זה על הנופשים, זה קצת פחות הוגן.
וטבעי שבן אדם מתפשר ולוקח מקום שמבחינתו הוא לא לכתחילה, ירצה הנחה.

RUSI10

משתמש מקצוען
צימרים באזורי סיכון לא הורידו שקל, והעדיפו להיות ריקים - כיוון שהם מקבלים פיצויים מהמדינה. פשוט לא כדאי להם גם לעבוד וגם להרוויח פחות.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
צימרים באזורי סיכון לא הורידו שקל, והעדיפו להיות ריקים - כיוון שהם מקבלים פיצויים מהמדינה. פשוט לא כדאי להם גם לעבוד וגם להרוויח פחות.
אם הם עבדו בלבן.
כל ההכרות בשחור-סובלות כעת מאד.

אני לא חושבת שיש פה ענין מוסרי.
תנאי השוק, וזהו.

RUSI10

משתמש מקצוען
אם הם עבדו בלבן.
כל ההכרות בשחור-סובלות כעת מאד.

אני לא חושבת שיש פה ענין מוסרי.
תנאי השוק, וזהו.
לא נראה לי שהם עובדים בשחור.

לנו כל הצימרים בצפון שאי פעם הלכנו אליהם נתנו לנו קבלה.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המשל היותר מתאים הוא:
במקרה שיש היצע גדול של אתרוגים והקונה מוריד את המוכר ל-800 הוא נצלן ?!
ובכלל המשל לא דומה, אתרוג ב-1200 ₪ הוא מוצר סופר פרימיום המתאים לגבירים וראשי ישיבות, נופש (מינימלי) הוא מוצר צריכה כמעט בסיסי, וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת אם נשווה נופש בארץ לחו"ל (בתמ"ג דומה) נקבל ניצול. ובהקבלה לאתרוגים אם יתברר שאותו אתרוג ימכרו בחו"ל ב-800 נקרא לזה ניצול.
ההשוואה לא רלוונטית, כיוון שההוצאות של בעל עסק בארץ הן שונות.
אני לא מכירה מקרוב את תחום המלונאות כך שלא מודעת לעלויות הספציפיות לשוק,
אבל מהיכרות עם תחומים מגוונים אחרים, יש עלויות ישראליות גבוהות והמחירים מוכרחים להיות בהתאם.

השימוש במילה ניצול אופייני לאנשים שלא התנסו בעיסוק עצמאי בישראל...

צופר הנעמתי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
השימוש במילה ניצול אופייני לאנשים שלא התנסו בעיסוק עצמאי בישראל...
השימוש במילה ניצול לא כוון בפתיחת האשכול על בעלי הצימרים, אלא להפך על הנופשים ה"נצלנים" שמחפשים השנה נופש במחיר מעט יותר שפוי.
ולזה הגבתי.
שה... לא רואה את הדבשת של עצמו. (מטאפורי כמובן)

נחמן שיבוטו

משתמש צעיר
המחירים שכתוב שם זה לזוג או מחיר לכל המתחם?
זה מן הסתן לזוג אבל אנחנו משפחה גדולה ויצא ממש ממש זול

ברכה וישועה

משתמש פעיל
מנצלים את בעלי הצימרים?!
אתם רציניים?
1. מי שהוא בקריסה כלכלית, שלא ילך כעת לנופש, אלא ידחה את זה לתקופות יותר טובות, כשיצא מהקריסה הכלכלית.
2. אלו שגובים על אתרוג 1200 ש"ח, גם אליהם אתם באים בטענה שזה יקר או בלי פרופורציות?! הרי זה בסך הכל פרי הדר שמכונה "אתרוג"?!
בין הזמנים זו "העונה" של בעלי הצימרים ולכן המחירים גבוהים ובעיקר מזה הם מתפרנסים למשך השנה כמו שאלו שמוכרים אתרוגים מתפרנסים ממכירת אתרוגים למשך כל השנה.
3. למי שכתב שמלחיץ בגלל הטילים, אז אם תשלמו 200-400 ש"ח פחות, הלחץ יעלם?! או שזו סגולה שלא יהיו טילים?!
לכוראה הצופר הנעמתי צודק בעלי הצימרים לוקחים יותר כסף ממה שמגיע ואמור לעלות הניקוי של צימר לא יותר יקר מניקוי של דירה שמשכירים בבין הזמנים והרווחיות שם גדולה בטירוף
ולכן אין סיבה שהם לא יתגמשו במחיר תמיד היה כאלה שאמרו שאם כולם יתאגדו ולא ישכרו במחירים גבוהים כולם יראו שאפשר להרוויח גם בזול יותר ולכן לפחות עכשיו שהם יורידו כסף
דרך אגב מי שעובד לבן תמיד עכשיו מרוויח כפליים כי הוא גם מקבל וגן משכיר מהצד קצת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה