טיול האם יש הוזלה על צימרים באיזור טבריה בגלל המצב?

מצב
הנושא נעול.

Bin26

משתמש פעיל
אשמח למידע מנסיון או מידע שמישהו נחשף האם בישובים שבצפון באיזורים ללא אזעקות יש ירידת מחירים משמעותית על צימרים לבן הזמנים?אם יש למישהו מידע ספציפי או המלצה ספציפית אשמח ביותר.
כמו כן מי שיוכל לשתף במידע על ישובים כאלו שאין ולא היו בהם אזעקות [למרות שאין לדעת על העתיד כמובן] והם נמצאים באיזור בצפון שיש בו ירידת מחירים ממש יעזור לנו.
תודה מראש!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יחסית בטבריה את יכולה לראות התגמשות במחיר
כי הרבה פחות סוגרים השנה משנים קודמות.
אבל לא דרמטית...

נחמן שיבוטו

משתמש צעיר
סגרנו השנה מתחם ליד טבריה שהיינו בו שנה שעברה עלה לנו הרבה פחות ויש להם גם תאריכים פנויים ולא צריך לרדוף אחרי מתחמים במרכז שעושים לך טובה שעונים לטלפון מצרף לכם קישור נ,ב ממליץ בחום שנה שעברה היה מושלם

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Bin26

משתמש פעיל
סגרנו השנה מתחם ליד טבריה שהיינו בו שנה שעברה עלה לנו הרבה פחות ויש להם גם תאריכים פנויים ולא צריך לרדוף אחרי מתחמים במרכז שעושים לך טובה שעונים לטלפון מצרף לכם קישור נ,ב ממליץ בחום שנה שעברה היה מושלם
היו אזעקות שם באיזור?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

בובריק

משתמש צעיר
כ"כ כואב לי לקרוא
במקום לחזק את כל העסקים בצפון שאיבדו את מטה לחמם
עוד "מנצלים את המצב" ומבקשים הנחה...
מסכים אבל כואב נורא לשלם כל כך הרבה כל שנה והשאלה זה האם השנה זה יהיה ריאלי לא 5000 ללילה בגלל הביקוש
כמו שקורה עכשיו במרכז שנורא כואב לי שאנשים מנצלים את המלחמה כדי להעלות מחירים ולהוציא כסף מאנשים שאין להם רק בגלל שהם חייבים להתאוורר קצת

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא מדברת על המרכז, זה באמת ניצול לא הוגן.
מדברת על עסקים בצפון (ולא רק צימרים)
אני מכירה אישית עסקים שלא מצליחים לשרוד וגם הרבה שנסגרים
ואם כבר מישהו פונה אליהם, הם נאלצים להוריד במחירים, רק כדי שיבואו.
מי שבאמת אכפת לו מהאחר, לא יבקש הנחה.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא ראיתי שבמהלך ימי בין הזמנים הרגילים אי מי מבעלי העסקים היה אכפת לו מאיתנו
וכן יכול ליהיות שחלק מהנופשים היו בקריסה כלכלית

ולכן גבה סכומים הגיוניים בעד השירות
כולם ביקשו סכומים הזויים, למה? כי חופש, כי בין הזמנים, אז מותר!
לכן זה לא פלא, שבזמנים כאלה אנשים יחפשו מי מוריד או מוזיל

חוחית

משתמש סופר מקצוען
לא מדברת על המרכז, זה באמת ניצול לא הוגן.
מדברת על עסקים בצפון (ולא רק צימרים)
אני מכירה אישית עסקים שלא מצליחים לשרוד וגם הרבה שנסגרים
ואם כבר מישהו פונה אליהם, הם נאלצים להוריד במחירים, רק כדי שיבואו.
מצד שני
למה שאנשים יבואו ויקחו ריזיקה של אזעקות וכו'?

Goldidea

משתמש מקצוען
בזמן כזה, באמת מלחיץ ללכת למקומות שיש טילים. (למרות שיכול להיות בכל מקום)
כשנמצאים בחופש וצריכים לחשוש ממצב ביטחוני אני חושבת שהוא לא שווה למחיר של כל שנה. (של הנאה ורוגע.)

צופר הנעמתי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כ"כ כואב לי לקרוא
במקום לחזק את כל העסקים בצפון שאיבדו את מטה לחמם
עוד "מנצלים את המצב" ומבקשים הנחה...
מנצלים את בעלי הצימרים?!
אתם רציניים?
האנשים הכי נצלנים בכדור הארץ.
מחירים מטורפים בלי שום פרופורציות על אירוח.
על יחידונת 30 מטר באיזור כפרי (צמוד ללול תרנגולים) וגיגית אמבטיה (בריכה בלע"ז) לוקחים 1200 ש"ח ללילה.
אין שום מדינה בעולם (בתמ"ג דומה למדינת ישראל) שלוקחת על אירוח מחירים מטורפים כל כך.
ותאמינו לי שהייתי בחו"ל ובדקתי...

משולם לבנון

משתמש חדש
מנצלים את בעלי הצימרים?!
אתם רציניים?
האנשים הכי נצלנים בכדור הארץ.
מחירים מטורפים בלי שום פרופורציות על אירוח.
על יחידונת 30 מטר באיזור כפרי (צמוד ללול תרנגולים) וגיגית אמבטיה (בריכה בלע"ז) לוקחים 1200 ש"ח ללילה.
אין שום מדינה בעולם (בתמ"ג דומה למדינת ישראל) שלוקחת על אירוח מחירים מטורפים כל כך.
ותאמינו לי שהייתי בחו"ל ובדקתי...
מסכים!!!!!

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
1. מי שהוא בקריסה כלכלית, שלא ילך כעת לנופש, אלא ידחה את זה לתקופות יותר טובות, כשיצא מהקריסה הכלכלית.
2. אלו שגובים על אתרוג 1200 ש"ח, גם אליהם אתם באים בטענה שזה יקר או בלי פרופורציות?! הרי זה בסך הכל פרי הדר שמכונה "אתרוג"?!
בין הזמנים זו "העונה" של בעלי הצימרים ולכן המחירים גבוהים ובעיקר מזה הם מתפרנסים למשך השנה כמו שאלו שמוכרים אתרוגים מתפרנסים ממכירת אתרוגים למשך כל השנה.
3. למי שכתב שמלחיץ בגלל הטילים, אז אם תשלמו 200-400 ש"ח פחות, הלחץ יעלם?! או שזו סגולה שלא יהיו טילים?!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
כולם צודקים
אבל
יש כאלו שאין להם את היכולת לצאת לנופש במחירים גבוהים
או שיש להם, אבל לא מוכנים להוציא סכום גבוה על זה.
ומוכנים להתפשר
מקום פחות מפואר
מקום קצת יותר מלחיץ
תאריך פחות מבוקש
וכד'
ובתמורה להתגמשות הזו הוא רוצה מחיר זול יותר
טבעי לגמרי.

אף אחד לא עומד עם אקדח ברקה ודורש הנחה...
היתה לי בדיוק השבוע לקוחה שאמרה לי- אני מוכנה לנופש בבין הזמנים להוציא X כסף לבין הזמנים
מוכנה להתגמש במקום בצפון למרות המצב... יודעת תאריך ספציפי שרוצה. וזהו.
שלחתי לכמה מקומות את ההצעה, היו כמה שפנוי להם עדיין התאריך
ומי שהסכים למחיר הזה, סגר. לא הכריחה אף אחד. זה היה התקציב שלה .

ענק שבענקים

משתמש צעיר
המחירים שכתוב שם זה לזוג או מחיר לכל המתחם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
1. מי שהוא בקריסה כלכלית, שלא ילך כעת לנופש, אלא ידחה את זה לתקופות יותר טובות, כשיצא מהקריסה הכלכלית.
2. אלו שגובים על אתרוג 1200 ש"ח, גם אליהם אתם באים בטענה שזה יקר או בלי פרופורציות?! הרי זה בסך הכל פרי הדר שמכונה "אתרוג"?!
בין הזמנים זו "העונה" של בעלי הצימרים ולכן המחירים גבוהים ובעיקר מזה הם מתפרנסים למשך השנה כמו שאלו שמוכרים אתרוגים מתפרנסים ממכירת אתרוגים למשך כל השנה.
3. למי שכתב שמלחיץ בגלל הטילים, אז אם תשלמו 200-400 ש"ח פחות, הלחץ יעלם?! או שזו סגולה שלא יהיו טילים?!
אם האתרוג נשאר אצל המוכר בערב חג לאחר הצהרים ג''כ מחירו בהתאם פשוט כי ירד הביקוש אז לבקש הנחה זה ניצול?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אם האתרוג נשאר אצל המוכר בערב חג לאחר הצהרים ג''כ מחירו בהתאם פשוט כי ירד הביקוש אז לבקש הנחה זה ניצול?
רק מחזק את מה שכתבתי,
בין הזמנים זו העונה ולכן המחירים גבוהים יותר, כמו אתרוג כמה ימים לפני החג.
אחרי ולפני בין הזמנים המחירים אחרים ויותר מוזלים, כמו אתרוג בערב החג לאחר הצהרים.

טברינית מקורית

משתמש פעיל
מצד שני
למה שאנשים יבואו ויקחו ריזיקה של אזעקות וכו'?
אנשים צריכים חופש אז הם באים לטבריה
היה 2 פעמים אזקעות משמחת תורה במרכז היה הרבה יותר

ולכן מי שמגיע כי הוא רוצה להוריד מחירים שלא יבוא
זה פרנסה שלנו של פעם בשנה
ואנחנו עובדים להכין דירה ולפנק את הנופשים בדירה מטופחת נקיה וחוויתית לא פחות מכל שנה שלא היה מלחמה
אז למה לקחת פחות ??
אתם שרוצים להתפנק ואנחנו שרוצים לפנק אז על פינוק משלמים

הרבה הצלחה ושיבנה בית המקדש במהרה בימינו אמן!

צופר הנעמתי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
רק מחזק את מה שכתבתי,
בין הזמנים זו העונה ולכן המחירים גבוהים יותר, כמו אתרוג כמה ימים לפני החג.
אחרי ולפני בין הזמנים המחירים אחרים ויותר מוזלים, כמו אתרוג בערב החג לאחר הצהרים.
המשל היותר מתאים הוא:
במקרה שיש היצע גדול של אתרוגים והקונה מוריד את המוכר ל-800 הוא נצלן ?!
ובכלל המשל לא דומה, אתרוג ב-1200 ₪ הוא מוצר סופר פרימיום המתאים לגבירים וראשי ישיבות, נופש (מינימלי) הוא מוצר צריכה כמעט בסיסי, וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת אם נשווה נופש בארץ לחו"ל (בתמ"ג דומה) נקבל ניצול. ובהקבלה לאתרוגים אם יתברר שאותו אתרוג ימכרו בחו"ל ב-800 נקרא לזה ניצול.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה