התייעצות האם יש אפשרות למצוא עבודה בתכנות של 6 שעות ביום?

מירי הר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם יש אפשרות למצוא עבודה בתכנות של 6 שעות ביום?

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
האם יש אפשרות למצוא עבודה בתכנות של 6 שעות ביום?
כן. אמנם יותר קשה למצוא, אבל אפשרי.
בעיקר לבעלות נסיון.
ככל שיהיה לך יותר נסיון-יהיה לך יותר קל למצוא כאלה משרות/לסדר את המשרה לשעות המתאימות לך.
https://www.techit.co.il/Search/Upl...=JobForUser&returnUrl=http://www.techit.co.il
לדוגמא(y)

rivkar

משתמש מקצוען
מאד מאד מאד נדיר
צריך להיות עם נסיון מטורף ושרוצים אותו דוקא בשביל להסכים למשרה חלקית.
לא הייתי אומרת לבנות על זה אם זאת השאיפה..

r36330

משתמש פעיל
אני עם ניסיון חזק, ורצו אותי מאוד
היו לי מלא הצעות
בכל אופן לקח לי חצי שנה למצוא עבודה בחצי משרה.
זה ממש לא קל. מלא נשמות טובות ייאשו אותך בדרך.
למעשה היה בדרך עוד כ2 מקומות שהסכימו לזה, אבל ראיתי שעם הנסיעות לשם זה כבר מידי הרבה לי. למה שהתאים לי.

ורק אחרי שגמרתי להתחזק, להאמין בהשם שבשבילו אין בעיה לסדר את זה,
ולמדתי כמה ספרי אמינה ובטחון בינתיים

השם עשה לי את הנס הזה.
ורק אח"כ התברר כמה זה היה נס. השם יצר את זה עבורי
חתמו איתי חוזה באותו יום ששלחתי את הקורות חיים. ישועת השם כהרף עין
להאמין, לבטוח, להתפלל ולא להתייאש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה