האם יש אפשרות לחסום אייפון

יופה

משתמש חדש
לי יש מכשיר כזה מבחינת המכשיר זה מעולה הסינון טוב מאוד אך מי שמבין יכול להשבית את הסינון

יופה

משתמש חדש
אני היה לי אייפון של הערסט (מיני 13)במשך שנה והעפתי אתו על טיל הסינון עצמו מעולה המכשיר פצצה אבל הם לא יכולים לשלוט על כל האפליקציות והמון אפליקציות מכל הסוגים הצבעים נפתחים למרות הפניות החוזרות והנשנות לא הצליחו לסגור (למרות הרצון הכנה שלהם) ומה שגרם לי לזרוק אתו סופית (זה היה קשה בהחלט)שבאופן אקראי לחלוטין נתגלה לי אפשרות ממש פשוטה לבטל את הסינון לחלוטין למרות שהם יתכחשו לזה בדקתי את זה במכשיר אחר שמסונן עי הערסט אותו דבר

rachl

משתמש צעיר
זה עדין ככה אפשר להעיף בקלות את החסימה או לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה