האם יש אפשרות לחסום אייפון

הקוטב הדרומי

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
יש הרבה רמות חסימה
יש אפליקציות שחוסמות (לא תמיד מטעמי אידישקייט)
איזה רמת חסימה את מחפשת?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
החסימה הכי משמעותית באייפון היא באמצעות הפונקציות הטמונות בו.
מעבר לזה, יש לרימון ולנטספארק אפליקציית סינון.

ME_

משתמש פעיל
שמעתי שיש אפשרות לחסום במכשיר אייפון את הדפדפן ולהגביל את האפליקציות
ואז לתת את הקוד גישה לאדם שלישי (מישהו שלא יגלה מה הקוד)

nikipedia

משתמש פעיל
זו חסימה חדשה, עם הרשאת מנהל של אפל, כל ארגון שיש לו מעל 100 עובדים יכול לקבל מכשירים עם בקרה שלו.
וכך הם בעצם שולטים על המכשיר.
בשונה מהתקנת נטספארק רגילה שהמשתמש יכול בכל עת להסיר את ההרשאה שלה, ולפרוץ את המכשיר בחזרה.
במכשיר שלהם, אין אפשרות כזו.
והמשתמש בכוחות עצמו לא יכול להסיר את ההגנה

ctrlaltdel

משתמש צעיר
זו חסימה חדשה, עם הרשאת מנהל של אפל, כל ארגון שיש לו מעל 100 עובדים יכול לקבל מכשירים עם בקרה שלו.
וכך הם בעצם שולטים על המכשיר.
בשונה מהתקנת נטספארק רגילה שהמשתמש יכול בכל עת להסיר את ההרשאה שלה, ולפרוץ את המכשיר בחזרה.
במכשיר שלהם, אין אפשרות כזו.
והמשתמש בכוחות עצמו לא יכול להסיר את ההגנה
ועדיין...
כל החסימות האלו לא שוות כלום, וד"ל

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני עדיין לא השתמשי בהערסט אבל הקונספט הוא טוב ונכון(mdm) כמו שהזכירו פה
כך גם עובדים הדרן ונתיב למיטב ידיעתי
ואני לא יודע למה כל כך פשוט לכם שאפשר לפרוץ

ctrlaltdel

משתמש צעיר
יש סיבה למה כל החברות לא עובדים עם אפל

אני מקווה שאתם לא באמת רוצים שאני אכתוב פה איך מעיפים את זה בכמה שניות

nikipedia

משתמש פעיל
יש סיבה למה כל החברות לא עובדים עם אפל

אני מקווה שאתם לא באמת רוצים שאני אכתוב פה איך מעיפים את זה בכמה שניות
אתה מוזמן לנסות...
כל עוד אתה מתקין בעצמך את נטספארק, אכן ניתן להסיר אותה בשניות.
ברגע שהמכשיר 'מנוהל', אתה לא בעל הבית, אתה לא יכול לשנות את ההרשאה של הסינון.

ctrlaltdel

משתמש צעיר
אתה מוזמן לנסות...
כל עוד אתה מתקין בעצמך את נטספארק, אכן ניתן להסיר אותה בשניות.
ברגע שהמכשיר 'מנוהל', אתה לא בעל הבית, אתה לא יכול לשנות את ההרשאה של הסינון.
לא נכון. וכמו שכתבתי מקודם יש סיבה טובה למה כל החברות שכבר עובדים עם MDM באם זה הדרן, עסקן, נתיב וכדו' לא עובדים עם אפל.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי הבעיה לעבוד מול אפל קשורה להגדרות הפרטיות שלה והקושי לעבוד עם המערכות שלה שהם סגורות מאד. לאחרונה רק רימון הצליחו לעשות mdm, לא מושלם עדיין, אבל בכיוון.
ועכשיו החדשים מנסים לדעתי לעבוד דרך המערכות של אפל עצמם ולא ליצור מערכת חדשה, יש הרבה חברות בשוק שמשתמשים באפשרויות הניהול הללו לא למטרות סינון כמו שאנחנו רוצים אלא להגבלת אפשרויות במכשירי חברה, חברות כמו מטריקס עושות זאת מזמן.
אגב - יש מסעדות שהתפריטים שלהם בתוך אייפדים ואין מצב לפרוץ ולצאת מהתפריט!

צפונית חדשה

משתמש רשום
אני מחפשת המלצות /דיס על איפון מוגן הערסט
מנסיון אישי בלבד
על החברה וכו
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה