האם יש אפשרות בוורד ל"עקוב אחר שינויים" סלקטיבי?

אושר

משתמש מקצוען
ה"עקוב אחר שינויים" עושה לי מליון הערות בצד ומרוב עצים לא רואים את היער. האם אפשר שתיקוני פיסוק לא יופיעו אלא רק שינויי לשון?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא נראה לי, אבל אפשר לבטל את ההערות בצד, וסמן שינויים רק בגוף המסמך - שההוספות יהיו בקו תחתון, והמחיקות בקו חוצה

אושר

משתמש מקצוען
תודה רבה, אברהם. יש לי וורד 2007 - איפה אני מוצאת את "סמן שינויים בגוף המסמך"?

haozar

משתמש רשום
בלשונית "סקירה" ניתן לסמן סופי, ככה שזה לא יופיע בזמן התיקונים, ובגמר התיקונים לסמן "סימון מוצג סופי".

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש כפתור בסרגל הכלים של עקוב אחר שינויים, שמגדיר אם השינויים הנעשים עכשיו יסומנו או לא. כשיש שינויים שאני בטוחה בהם אני מכבה את הכפתור ידנית, ומדליקה אותו רק כשיש שינויים שעוד עין צריכה לשזוף אותם.
מובן שזה מסורבל קצת, אבל אולי יהיה יעיל עבורך.

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י haozar;435867:
בלשונית "סקירה" ניתן לסמן סופי, ככה שזה לא יופיע בזמן התיקונים, ובגמר התיקונים לסמן "סימון מוצג סופי".

האם כוונתך שבתחילת העבודה עלי ללחוץ על האפשרות "סופי" ובסוף העבודה על "סימון מוצג סופי", ואז יופיעו בצד כל התיקונים שביצעתי?

נכתב ע"י עפרה;435875:
יש כפתור בסרגל הכלים של עקוב אחר שינויים, שמגדיר אם השינויים הנעשים עכשיו יסומנו או לא. כשיש שינויים שאני בטוחה בהם אני מכבה את הכפתור ידנית, ומדליקה אותו רק כשיש שינויים שעוד עין צריכה לשזוף אותם.
מובן שזה מסורבל קצת, אבל אולי יהיה יעיל עבורך.
זה היה יכול להיות פתרון מצוין, כי אני מבצעת עריכה גם מהבחינה הספרותית וגם מהבחינה הלשונית, ושינויי פיסוק אינם מעניינים את הכותבת אבל היא צריכה לראות את השינויים בסגנון, אך לחזור כל שניה או שתים לכפתור "עקוב אחר שינויים" ולהפעיל ולבטל זה נראה בלבול גדול מדי.

לייזער

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י אושר;435930:
אך לחזור כל שניה או שתים לכפתור "עקוב אחר שינויים" ולהפעיל ולבטל זה נראה בלבול גדול מדי.
באם מועיל -- יש גם קיצור דרך מובנית בווארד להפעיל ולכבות: Ctrl+Shift+E.

haozar

משתמש רשום
לא. אין זה משנה. אפשר לעבור בין האפשרויות סופי וכו' גם בסוף העבודה.

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י haozar;436141:
לא. אין זה משנה. אפשר לעבור בין האפשרויות סופי וכו' גם בסוף העבודה.
אם כן, לא הבנתי את דבריך; מה נותן לי הסימון "סופי" ומה "סימון מוצג סופי"?

haozar

משתמש רשום
הטענה הייתה שזה מפריע בזמן התיקון. אם עושים לפי "סופי" אין זה מפריע בזמן ההקלדה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה