האם חייבים למחשב לגרפיקה מעבד I7?

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא בטוח. מידי פעם אני רואה פרסום למחשב חזק ועל זה לוקחים כסף, אבל כגודל ה-RAM, כך גם "קוטן" הכרטיס הגרפי.....כלומר מצד אחד "לוקחים" כסף על מעבד ומצד שני "כאילו" מביאים מחשב זול וחסר יכולת בגלל כרטיס גרפי, זיכרון מינימלי.... ועוד כמה אביזרים נדרשים שאינם.
בהצלחה לכולם.

moshe moshe

משתמש רשום
סליחה, אני רק הערה (הארה) קטן.
כולם מאוד יפה מומחה כמה זה מעבד חזק, כמה גדול, כמה יפה.
אבל אבל, אף אחד לא בודק מה קוראים אותו בעברית: "דרישות מערכת" ולא בעברית זה system requirements. באדובי יש כזה אתר עם פירוט מה צריך.
כולם יודעים שאולי כן צריך / או לא צריך כרטיס מסך (גרפי) חזק לתוכנות גרפיות? וכרטיס חזק חדש עולה אולי פי יותר הרבה מהמעבד? זה בדקתם?
באדובי רשום דוגמה מינימום! אבל נראה אותך מחכה הרבה זמן שהתוכנה תעלה וכל פעולה תקחי כוס קפה.... ויש שם כזה מומלץ. יש הרבה הבדל בכסף בין מינימום למומלץ.
ועוד שנה, שתיים יש עדכונים בתוכנה. וכמובן צריך יותר חזק במחשב. ואם לא חזק, אז לא עושים משדרג. ותקוע עם גירסה עכשיו. ואין גירסה חדש, אין תיקוני באגים. אין תכונות חדש. אבל כן רוצים.
בקיצור, תעשה חושבים טוב.
שנה טובה ומבורכת. בו"ה!?
אל דאגה, אנחנו לא אדיוטים עד כדי כך. אנחנו יודעים שלתוכנות אדובי דרוש כרטיס גרפי חזק.
אבל בשתי האופציות שהיא הביאה יש כרטיס מספיק איכותי (4060 או 2000) שיכול להתמודד עם הדרישות בתוכנה. ובגלל שהם די זהים (לא מנסיון אישי אלא מאתרי באנצ'מארקים) מבחינת כוח עבודה אנחנו פשוט מתעלמים מהם. מה שבאמת משמעותי דיו זה המעבד שאחראי על הרנדורים.
אגב טעינת התוכנה זה יותר מהירות ההארדיסק ומהירות הראם, פחות קשור למעבד וכרטיס גרפי.
ועוד משהו קטן, אתה צרפתי במקרה? זה המבטא שעלה לי כשקראתי את מה שכתבת.
ולכן @נעמי 16 הלגיון עם מעבד I9 נראה לי יותר עדיף, למרות שמולו מתמודד פרסישן. אין מה להשוות ביצועים של I9 מסדרת HX אפילו שמולו זה פרסישן.

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אל דאגה, אנחנו לא אדיוטים עד כדי כך. אנחנו יודעים שלתוכנות אדובי דרוש כרטיס גרפי חזק.
אבל בשתי האופציות שהיא הביאה יש כרטיס מספיק איכותי (4060 או 2000) שיכול להתמודד עם הדרישות בתוכנה. ובגלל שהם די זהים (לא מנסיון אישי אלא מאתרי באנצ'מארקים) מבחינת כוח עבודה אנחנו פשוט מתעלמים מהם. מה שבאמת משמעותי דיו זה המעבד שאחראי על הרנדורים.
אגב טעינת התוכנה זה יותר מהירות ההארדיסק ומהירות הראם, פחות קשור למעבד וכרטיס גרפי.
ועוד משהו קטן, אתה צרפתי במקרה? זה המבטא שעלה לי כשקראתי את מה שכתבת.
ולכן @נעמי 16 הלגיון עם מעבד I9 נראה לי יותר עדיף, למרות שמולו מתמודד פרסישן. אין מה להשוות ביצועים של I9 מסדרת HX אפילו שמולו זה פרסישן.
חס ושלום, לא חלמתי שמישהו פה אידיוט. אלה, לטעמי בתור משתמש בתוכנות אדובי (וכבר "נתקעתי" עם תוכנה שנמוכה יחסית לצורך האמיתי) וחייבים קודם כל לעמוד במפרט. וגם את זה ראיתי של "מחוייבות" ספק למחשב לעמידה בדרישות המינימום והמחשב קורס מידי פעם כי שוכחים שמחשב היום מבצע מספר אפליקציות בו-זמנית ודורש יותר מהמינימום..... אבל המחיר של המחשב יעלה ....
לבסוף, לא, אני לא צרפתי ובקושי יודע כמה מילים. קצת רציתי לשעשע בתוך אווירה הדחוסה שמתפרצת מתוך הלחץ בלקבל תשובה מידית... והסיכון הוא לקבל משהו שמאוד יקר שאולי לא ממלא את כל צרכו...
חתימה טובה ושנה טובה ומבורכת.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני אמנם לא גרפיקאית. אבל מכירה את התוכנות האלה מצוין!!
למדתי את התוכנות האלה על מחשב איכותי, אז עכשיו זה טיפהה יותר איטי, אבל גם במחשב האיכותי (I7 דור 12 עם כרטיס גרפי חזק) היו כל מיני תקיעות לפעמים...
אני חושבת שלמתחילה המחשה שציינתי מספיק בהחלט.
בהמשך אפשר להשקיע במחשב טוב יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה