דרוש מידע האם זה הפתרון (לפחות חלקי) לבעיית הצינתוקים?

אברך.

משתמש מקצוען
לא יודע למה , אבל לא מרגיש חייב.
גם אם יודעים לשכנע, או לפעמים להתחצף.... אני לא מרגיש חייב.
אני כן מרגיש חייב כי יושבים טלפניות ומקבלים שכר מינימום ועובדים עבודה הכי בזויה ולא נעימה ומקבלים לפי אחוזים אז אני לא מסוגל להגיד לא.
[המספרים הניידים לא קשור לטלפניות אלא לבוס החצוף... ולמספר נייד אני עונה גם כשאני עסוק ככה שזה ממש לא פאייר להתקשר ממספר נייד...]

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני כן מרגיש חייב כי יושבים טלפניות ומקבלים שכר מינימום ועובדים עבודה הכי בזויה ולא נעימה ומקבלים לפי אחוזים אז אני לא מסוגל להגיד לא.
אפשר את מספר הטלפון שלך?
יש לי לשלוח לך כמה בנות שעובדות אפילו בלי שכר מינימום :)

אני נותן לארגונים שאני מכיר, וכשאני פונה אליהם,
וכאשר פונים אליי אני מבקש למחוק את המספר שלי, ואני יפנה אליהם כאשר ארצה.

אברך.

משתמש מקצוען
אפשר את מספר הטלפון שלך?
יש לי לשלוח לך כמה בנות שעובדות אפילו בלי שכר מינימום :)

אני נותן לארגונים שאני מכיר, וכשאני פונה אליהם,
וכאשר פונים אליי אני מבקש למחוק את המספר שלי, ואני יפנה אליהם כאשר ארצה.
אתה צודק בבקשה שלך, אצלי כשאני תורם ותורם מתגבר קצב הטלפונים, זה נראה כמו שהארגונים מתואמים בינהם ונותנים מספרים של תורמים פונטציאלים.

נערך לאחרונה ב:

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אתה צודק אם הבקשה שלך, כמה שאתה תורם מתגבר קצב הטלפונים, זה נראה כמו שהארגונים מתואמים בינהם ונותנים מספרים של תורמים פונטציאלים.
ללא ספק יש מישהו שמעביר את המספרים,
בעבר הרגשתי את זה משמעותית

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
א. יותר קל לחזור למספר, לוודא שזה לא עוד איזה קו תוכן.
ב. המספר האחרון שצינתק לי ממש לאחרונה, היה משהו קופת העיר,
בדקתי במי זה פון, הופיע במערכת ע"ש רותי קפלר.

כן, יש איזה 'חכם' שבזמנו הפנוי יושב וקורא לצינתוקים על שמי ב'מי זה פון'...

וכבר התגלגלו על ידי זה גם נזקים לבני חסידותו-שלו, וגם 'מופתים' מצחיקים, ב"ה, כך שאין לי מה להתלונן.

אגב זו ההזדמנות לשאול את הציבור - האם ידוע למישהו מי מחזיק בקו 'מי זה פון', ואיך ניתן להגיע אליו? אשמח לכל מידע, גם בפרטי.

נערך לאחרונה ב:

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
האמת שקיבלתי את הצינתוק רציתי לתייג, אמרתי אולי זה לא אותה רותי...
מי מחזיק בקו 'מי זה פון', ואיך ניתן להגיע אליו? אשמח לכל מידע, גם בפרטי.
קשה להגיע אליו, הוא הלך לדלות מבאר מים חיים בכולל.
אפשר להשאיר הודעה בשלוחה 0, תנסו כמה פעמים, מאמין שיטפל.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זה לבד מצריך ספר או לפחות מאמר על המופתים :)

בקצרה, פלוני קיבל צנתוק, כמו עוד חצי מעם ישראל. במקרה הוא החליט לבדוק ב'מי זה פון', שמע שם את שמי, ולתומו המוחלט חייג לבעלי - שמכיר אותו - כדי לשאול מה רצינו ממנו, ומה העניין.

לשמחתי כי רבה זה היה אדם שמומחה בתחום מסויים, שבדיוק בו חיפשנו עזרה כבר כמה שבועות... מיהרנו לנצל את ההזדמנות, הודענו לו שהצנתוק לא היה מאיתנו, אבל אם הוא כבר מתקשר אלינו, נשמח לעזרה בנושא X
למחרת העניין סודר :LOL:

והמטריל יושב בביתו ממשיך לקרוא לקוי צינתוקים על שמי, ולא יודע איזה תועלות מתגלגלות על ידו...

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@Ruty Kepler ,
את לא יכולה לתבוע אותו?
אני בטוחה שהוא עובר על כמה חוקים במעשה הטפשי שלו.
אפילו שהוא גורם לך לישועות,
ולבנות ישראל להתרגש שרותי קפלר התקשרה אליהן...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הוא לוקח את הנתונים מרשימות קיימות חוקיות.
זה כמו מדריך החרדי, 144 של בזק.

גם אם לוקח מרשימות חוקיות (מה שלא נראה כרגע שקרה), עדיין צריך אישור להחזיק במאגר מידע, ולמלא את כל התנאים הקבועים בחוק. ואת זה מן הסתם אין לו.

נערך לאחרונה ב:

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
אי אפשר הכוונה שחברה כשירה לא מוכנה לעשות כזה דבר.
כמו הסיפור הידוע ... "לא יכול" הכוונה "לא רוצה"...
רוב קווי המידע בקליקול (חברה כשרה) יש להם מספר נוסף נייד, חוץ מאלו שיש להם רק נייד בתא קולי המתקדם, במסר (שעובדים עם השרתים וכ'ו של ימות) יש קווים ניידים, בימות לא, חוץ מוירטואל.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אי אפשר הכוונה שחברה כשירה לא מוכנה לעשות כזה דבר.
כמו הסיפור הידוע ... "לא יכול" הכוונה "לא רוצה"...
ביקשת שאכתוב, זה פשוט ממש:
א. לבצע הפניה מממספר נייד לקו כשר זה אפשרי בהחלט (ברוב החברות).
ב. אפשר להוציא צינתוק מחברה X עם זיהוי של המספר הנייד אחרי הוכחת בעלות.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
בקצרה, פלוני קיבל צנתוק, כמו עוד חצי מעם ישראל. במקרה הוא החליט לבדוק ב'מי זה פון', שמע שם את שמי, ולתומו המוחלט חייג לבעלי - שמכיר אותו - כדי לשאול מה רצינו ממנו, ומה העניין.

לשמחתי כי רבה זה היה אדם שמומחה בתחום מסויים, שבדיוק בו חיפשנו עזרה כבר כמה שבועות... מיהרנו לנצל את ההזדמנות, הודענו לו שהצנתוק לא היה מאיתנו, אבל אם הוא כבר מתקשר אלינו, נשמח לעזרה בנושא X
למחרת העניין סודר :LOL:

והמטריל יושב בביתו ממשיך לקרוא לקוי צינתוקים על שמי, ולא יודע איזה תועלות מתגלגלות על ידו...
לא הבנתי מה העניין שלו, מה פשר ההטרלה הזו?

פרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אבל איך מתפטרים מצינתוקים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה