האם הווינדוס 10 בגירסתו 1607 החדשה יש חוסר בתאימות?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
התקנתי אותו על מחשב נייד כולל דרייברים והכל,

שאני מחבר לו סטיק של HUAWEI בשביל OKMAIL הוא לא מצליח להתחבר כותב ללא גישה לאינטרנט!

במחשב ווינדוס 10 1151 זה עובד!

האם זה הבעיה או שמישהו מכיר פתרון?

עריכה הסתדר

נכנסו לפה http://37.19.115.74/

ומשם לתיבת המייל אף אף המשולש הצהוב זה התחבר!

פשוט לא היה לי את כתובת http://37.19.115.74/

בהצלחה

bris

משתמש סופר מקצוען
כבר צברתי די הרבה קילומטראג על ה 1607 , ויש קצת בעיות תאימות , אבל הרוב מסתדר מאליו.
לפעמים בניידים חייבים להוציא לו את הסוללה - או כל כיבוי מלא אחר - כדי לגרום לו לזהות התקנים מסויי ימים. (היה לי E7250 שהדרך היחידה שלו לזהות את המודם הסלולרי המובנה הייתה אם מוציאים באמצע הפעולה את הסוללה) .

-האמת שזה לא ככ נובע דווקא מה 1607 , אלא מהמנגנון של הPNP של 10 שלא מחפש התקנים אלא רק כשהוא ממש חייב, לכן לפעמים לא מזהה וינדס 10 דיסקים קשיחים חדישם במחשב וכד.

יש על זה המון חומר ברשת ויש כמה דרכים להתמודד עם זה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י bris;2209214:
כבר צברתי די הרבה קילומטראג על ה 1607 , ויש קצת בעיות תאימות , אבל הרוב מסתדר מאליו.
לפעמים בניידים חייבים להוציא לו את הסוללה - או כל כיבוי מלא אחר - כדי לגרום לו לזהות התקנים מסויי ימים. (היה לי E7250 שהדרך היחידה שלו לזהות את המודם הסלולרי המובנה הייתה אם מוציאים באמצע הפעולה את הסוללה) .

-האמת שזה לא ככ נובע דווקא מה 1607 , אלא מהמנגנון של הPNP של 10 שלא מחפש התקנים אלא רק כשהוא ממש חייב, לכן לפעמים לא מזהה וינדס 10 דיסקים קשיחים חדישם במחשב וכד.

יש על זה המון חומר ברשת ויש כמה דרכים להתמודד עם זה.

תודה ענקית!

בסף זה לא היה קקשור למערכת אלא להגדרה מסוימת

אני גם התקנתי אותו (נקי) כמה פעמים ללא בעיות מערכת טובה מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה