דרוש מידע האם האיפור החזיק לכן עד מוצ'ש?

מצב
הנושא נעול.

מירי יונה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לי החזיק יחסית יפה
עוד הסרתי קצת עם מגבון אחרי שבת.
אני ישנה על הגב כמעט לא מסתובבת אז אולי זה לא אומר....
משתמשת עם אסתי לאודר...

תלתל תלתל

משתמש רשום
צילום מקצועי
החזיק לי עד שבת בבוקר
לדעתי סוג עור
מייקאפ אסתי לאודר, צלליות עופרה, אודם מייביליין מט מרובע- נשאר כמו קעקוע, סומק קונטור ושימר של GADE, אייליינר של מייביליין המשושה, רימל מייביליין הזהב

תותים בלבן

משתמש פעיל
החזיק לי עד סוף השבת! כמובן שביום השלישי במראה חלש יותר.. וכמעט בלי צבע בשפתיים.
הטיפ הוא להתאפר על עור נקי. לשים קרם לחות טוב שיזין את העור
לחכות כמה דקות שייספג ואז למרוח פריימר כי הוא גורם לעור להראות מתוח וחלק יותר וגם מעמיד את האיפור טוב יותר. (למי שמזיעה מאד או לבעלות עור שומני, שלא תמרח באיזורים המועדים..)
ואז למרוח עם ספוג לח מייק אפ של אסתי לאודר ולהספיג טוב טוב בתוך העור.
לשים שכבה קצת יותר נדיבה מכל פעם.
סומק השתמשתי באודם נוזלי ולטשטש טוב עם ספוג ככה הצבע מתקבע היטב ועמיד פי כמה..
פודרה בשפע רב מעל הכל!
בעיניים שמתי הצללות של רבוליישן. מסקרה של בורז'ואה היא עמידה ולא מתפוררת גם עם דמעות היא נשארה כמו שהיא.. איילינר של גולדן רוז גם החזיק לי ממש יפה. (מי ששמה מחזור על העיניים כשהיא בוכה, שתדע שהמסיר איפור הכי חזק זה הדמעות... אז תמיד כדאי להיות עם טישו זמין ביד...)
בשפתיים שמתי שילוב של מקס פקטור ומייבילין מאט. אבל מורחים על השפתיים לפני כן תוחם בצבע השפתיים ואז מעליו 2 שכבות אודם וזה מחזיק את זה עמיד לשעות רבות..
העור שלי נחשב מעורב, אז באיזור ה T היה קצת שומני. וצריך מדי פעם להספיג את השומניות מהעור.
בשביל זה יש לקנות באלי אקספרס או טימו כמו ממחטות נייר מענינות שסופגות את השומניות של הפנים מבלי להוריד את האיפור (לא שנסחפנו, אבל לזמנים שאתן מזיעות ותרצו שהאיפור יישאר עליכן כמו בארועים וכו' כדאי שזה יהיה לכם בתיק. עולה שקלים ממש. ומגיע ארוז יפה מאד)

החכמה היא להתאפר עמיד ולא להזדקק לספרי מקבע. מי שלא מצליחה שתשתמש בו בהנאה!

~yg~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך האודם של סטטיק על שפתיים יבשות?
לי הכל מתקלף, גם של מייבלין העמיד

תותים בלבן

משתמש פעיל
איך האודם של סטטיק על שפתיים יבשות?
לי הכל מתקלף, גם של מייבלין העמיד
הוא עמיד מאד!
אבל ביובש שלך היית צריכה לטפל מראש
ולשים וזלין לילה שלם לפני כן, להסיר לפני האיפור. ואז כשאת באה להתאפר יש מספיק לחות לשפתיים..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה