דיון האם בינה אנטישמית??

ארמון חול

משתמש מקצוען
מנסה ליצור תמונות בבינה- בשביל משחק
ביקשתי ממנה
"אריאל וכפיר ביבס בעזה " והיא אומרת לי שא"א - תוכן לא ראוי למשתמש חינמי (איך היא מכירה את ביבס בכלל, לא הוספתי עוד משהו חוץ מזה שנם בעזה)
כשביקשתי, ילד בעזה בין ההריסות - היא מביאה לי תמונה של ילד בין בתים הרוסים...

האם בינה אנטישמית??

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מנסה ליצור תמונות בבינה- בשביל משחק
ביקשתי ממנה
"אריאל וכפיר ביבס בעזה " והיא אומרת לי שא"א - תוכן לא ראוי למשתמש חינמי (איך היא מכירה את ביבס בכלל, לא הוספתי עוד משהו חוץ מזה שנם בעזה)
כשביקשתי, ילד בעזה בין ההריסות - היא מביאה לי תמונה של ילד בין בתים הרוסים...

האם בינה אנטישמית??
לכאורה היא אנטישמית, אבל זו לא דוגמא טובה
אולי מישהו מתכוון ליצור את התמונה הנ"ל כדי ליצור תמונה שמפארת את הארגון? או באה להזהיר את היהודים?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
דוקא בבינה תמונות. כמו לאונרדו. אז את הפוליטיקאים שלנו הם מביאים. וניסיתי את נסראללה לאחרונה. ואת איסמעיל הנייה ואת סינוואר ולא נתן. בעבר הצלחתי ליצור אותם. ואף העליתי את היצירות לפורום. אז נראה שאדרבה הבינה (לפחות לאונרדו) כרגע לא מתעסקת עם טרוריסטים.

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
קחי עוד דוגמא פשוטה ששמתי לב
תנסי ליצור יהודי עם פיאות וכו'
וסתם גוי
עכשיו תשווי את האף..
לא רואה אף מכוער לעומת הגויים, ביקשתי קודם את הגוי אח"כ את היהודי, השינוי היחד שהוספתי יהודי
Screenshot_20240809_153649_Chrome.jpg

Screenshot_20240809_153733_Chrome.jpg
Screenshot_20240809_154045_Chrome.jpg
Screenshot_20240809_154126_Chrome.jpg

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
דוקא בבינה תמונות. כמו לאונרדו. אז את הפוליטיקאים שלנו הם מביאים. וניסיתי את נסראללה לאחרונה. ואת איסמעיל הנייה ואת סינוואר ולא נתן. בעבר הצלחתי ליצור אותם. ואף העליתי את היצירות לפורום. אז נראה שאדרבה הבינה (לפחות לאונרדו) כרגע לא מתעסקת עם טרוריסטים.
אוסיף ואומר שניסיתי עכשיו ליצור את בן גביר. ולאונרדו לא מסכים.

y.y.i.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
אני לא נראה לי שהבינה אנטישמית
דוגמה:
1723208473294.png

y.y.i.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
גם אני מיד ניסיתי בלאונרדו:
"דגל ישראל על בניין משרדים בעיר העתיקה בירושלים"
והתוצאה!
Default_Israeli_flag_on_an_office_building_in_the_Old_City_of_2.jpg

משפחת כהן....

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• Default_A_powerfully_roaring_lion_galloping_wildly_over_the_ru_3.jpg
    Default_A_powerfully_roaring_lion_galloping_wildly_over_the_ru_3.jpg
    KB 226.3 · צפיות: 5

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בוודאי שזה תוכן לא ראוי :cry:
הרבה יותר ראוי שהם יחזרו כבר הביתה
אפשר לנסות לכתוב "אריאל וכפיר ביבס בירושלים" ולבדוק אם זה יעבוד.

עוד אפשרות זה שהבינה לא עושה תמונות לילדים ספציפיים (אפשר לבדוק את זה נניח על הנכדים של מלך אנגליה כמו הנסיך לואי ולראות אם הוא מביא ילדים ספציפיים)

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה