כלי נגינה האם אתם מכירים את החנות 'סופרן כלי נגינה' בירושלים ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איך השרות שם ? מקצועיות ? הבנה בכלים והתאמה ללקוח ?
ואיך המחירים ?
אשמח למידע
תודה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קונה אצלהם המון!!!!
יודעים להתאים ללקוח בדיוק מה שהוא מחפש
ולא מחפשים לדפוק אותך עם דברים!!
שרות ומקצעוית מעולה!!!
איך המחירים ?
הם נותנים סטים טובים לאורגן ? (מקצבים, דגימות סאונד וכאלו)

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
איך המחירים ?
הם נותנים סטים טובים לאורגן ? (מקצבים, דגימות סאונד וכאלו)
לגבי סטים אני לא יודע...
אבל השירות והמחירים של הציוד שלהם ממש מצוינים!!!
ממליץ בחום ! היה לי איזה התלבטות ופשוט ישבו איתי בפלאפון שעה!!! להתאים לי מה שאני צריך

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם אני לקוח נלהב שלהם, השירות מושלם ברמה אחרת, והאמינות שלהם גם היא ללא רבב, כמו שכתבו, אינם מנסים לדפוק אותך ולא מנסים למכור לך מה שלא טוב לך ומה שאתה לא צריך, המקצועיות גם היא עושה רושם טוב, אמנם בזה אינני מספיק מבין בכדי לאבחן חד משמעית, מה גם שאין לי ספק שיש מקצוענים יותר גדולים בארץ, אבל מבחינתי עצם זה שהשירות והאמינות כל כך מצויינים (וכך גם המחירים), זו מספיק סיבה טובה לפחות לבדוק אצלם הרבה, ומסתבר שתגיעו גם לקנות שם, הרי בסך הכל אתם יכולים לברר באינטרנט על כל כלי שאתם רוצים על מידת האמינות של החברה והדגם וכו', אז מה הנושא, הנושא שנותר הוא השירות והמקצועיות הבסיסית, ומקצועיות בסיסית בוודאי שיש שם, אולי לא ברמה בינלאומית, אבל שוב, לדעתי בגדול לא צריך את זה, בשונה משירות טוב ואמינות ומחיר סביר, שאלו דברים הכרחיים באמת, לגבי הסטים וכו', אני לא מבין בזה כלום אני קניתי שם גיטרה, לא אורגן.
מקווה שהועלתי
בהצלחה

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אתה מחפש חנות עם סטים טובים אני יכול להמליץ לך על סמט מוזיקה בירושלים, הם נותנים יחד עם האורגן אחלה סטים - חסידי ומזרחי ברמה גבוהה שבהחלט מספיקים להרקדות. אני השתמשתי בזה כמה שנים עם ה-pa600 בזמנו. שווה בדיקה - יש להם כמה דברים מוצלחים במיוחד...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם אתה מחפש חנות עם סטים טובים אני יכול להמליץ לך על סמט מוזיקה בירושלים, הם נותנים יחד עם האורגן אחלה סטים - חסידי ומזרחי ברמה גבוהה שבהחלט מספיקים להרקדות. אני השתמשתי בזה כמה שנים עם ה-pa600 בזמנו. שווה בדיקה - יש להם כמה דברים מוצלחים במיוחד...
כלומר הם בנויים טוב ?
עם באלאנס מסודר ?
הם נותנים גם דגימות סאונד של כלים ?

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן כן. תמיד אפשר להתקטנן על דקויות, לרמה בינונית הם מעולים.
ויש להם דגימות טובות מאוד, ביניהם הקלרינט ששמעתם בקובץ ההוא שהעליתי. יש חומר לעבוד איתו וגם לא מעט בונוסים..

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כן כן. תמיד אפשר להתקטנן על דקויות, לרמה בינונית הם מעולים.
כלומר הבלאנס אחיד בין המקצבים והדגימות ?
אתה מכיר את מיוזי מבית שמש ?
איך הם ?
כי בסמט, PA700 עולה 4490 ובמיוזי @שמחת חיים אמר לי שעולה 4350 וגם שם הבלאננס אחיד ודגימות יפות
אני לא מכיר את שני החנויות מחינת שרות ואמינות
לא שמעתי את החומר של סמט. ואני לא יודע כמה סמט רוצים על האורגן
אני רק יודע שהיות והוא לא מחזיק חנות (יש לו מחסן) - הוא לוקח מחירים זולים. בד"כ כמו הזולים בארץ (המידע מזאפ...)
לגבי החומר- נראה לי שזה החומרים המשובחים של ברקו מארה"ב לפני כמה שנים
והם כוללים גם דגימות של גיטרה חשמלית מאוד יפה, קלרינט מאוד יפה, כינרונות ועוד

עיקר הכיף בחומר שלו שזה סט מאוד מסודר דאנס פריילעך סעודה הורה.
הכל מסודר ומתויק והכל בבאלנס אחיד.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תראה, בסמט אתה מקבל אוסף מקצבים ודגימות, כל קבוצת מקצבים בגדול עם באלאנס משלה. לגבי צלילים אני לא זוכר, מקסימום תנמיך ותשמור...
לא מכיר את החנות ההיא בבית שמש, בסמט השירות סבבה, לא נדלקתי מדי וגם לא התאכזבתי. אתה יכול ללכת לשתיהן, מה שנקרא ''סקר שוק''... בסוף מאה שקל לפה או לשם זה לא משנה, העיקר מה יתן לך תמורה גבוהה יותר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תראה, בסמט אתה מקבל אוסף מקצבים ודגימות, כל קבוצת מקצבים בגדול עם באלאנס משלה. לגבי צלילים אני לא זוכר, מקסימום תנמיך ותשמור...
לא מכיר את החנות ההיא בבית שמש, בסמט השירות סבבה, לא נדלקתי מדי וגם לא התאכזבתי. אתה יכול ללכת לשתיהן, מה שנקרא ''סקר שוק''... בסוף מאה שקל לפה או לשם זה לא משנה, העיקר מה יתן לך תמורה גבוהה יותר.
נכון
איך באמת יודעים מה ייתן תמורה יותר ?
לכן צריך לשאול כאלו שהם מקצוענים ויודעים מה זה מקצב טוב כדי לדעת איפה יש תמורה טובה

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך השרות שם ? מקצועיות ? הבנה בכלים והתאמה ללקוח ?
ואיך המחירים ?
אשמח למידע
תודה

אתה שואל על החנות של דסי בקר ממולץ בחום שירות סוף. מחירים זולים
תצא מרוצה זה בטוח.

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חנות מעולה. חרדית. החליפו לי כלי למרות שלא היה במסגרת האחריות. יש לה כמה סטים בכמה רמות לכל כלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה