דרוש מידע האם אפשר לזרז הוצאת דרכון?

אנחנו באותו מצב בדיוק(אולי קצת יותר גרוע) אשמח אם תעדכנו בפתרון אני גם יעדכן .
אז מה אתם באמת עושים בנידון?
מעדכן - אני עשיתי בבני ברק לפני 3 שבועות ויום והבוקר קיבלתי הודעה קולית שזה יצא מהנפקה ותוך 24 שעות יהיה אפשר לעקוב אחרי זה בדואר.

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אנחנו עשינו בבני ברק
הגיע אחרי שלושה וחצי שבועות!

ח.ג.צ

משתמש חדש
לא עוזר לי
זה תינוקת בת חודש וחצי, אין דרכון אחר בשבילה, וצריך ויזה לדרכון
יש כבר תור בארה"ב לאזרחות, כך שמקווה בעז"ה שהויזה תהיה מהר.

יש למישהו דרך איך אפשר לדבר עם המדפיס הממשלתי - יחידת ארבל, הבנתי שזו הכתובת.?
עכשיו הבנתי שהם בקריסה והכל מתעכב, זו הבעיה
איך הסתדרתם בסוף אני יש לי טיסה בעוד כשבועיים לארה"ב והזמנתי לפני 3 שבועות ועדיין לא הגיע היה לכם איזה דרך לזרז את זה?

batglas

משתמש פעיל
גם אני באותה בעיה, הטיסה בראשון בלילה והדרכון כבר בהנפקה 5 שבועות!
אין עם מי לדבר!!!!
ועוד צריך לעשות אחר כך אסטה שזה עד 72 שעות.
מי מבין? מי יודע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה