האטת זמן ריצה של לולאת PHP

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מנסה למצוא קובץ PHP שיאפשר הורדת קבצים גדולים באמצעות cURL (כבר שאלתי על כך בעבר) הבעיה היא שאמנם הסקריפט ש @דרשוני הביא יעיל יותר מcURL רגיל, עדיין הוא לא מוריד את כל הקובץ, במהלך חיפושי ברשת מצאתי סקריפט אחר שגם נתקע באמצע ההורדה (באותו מקום שהסקריפט של@דרשוני נתקע) אבל הוא מחזיר שגיאה 502 לכן נראה לי שגם בסקריפט של@דרשוני הבעיה היא שגיאה 502.
ממה שאני מבין שגיאה 502 זה עומס מסוים על השרת שאלתי היא האם יש דרך לגרום לכך שבין ריצה אחת של הלולאה לריצה השניה הסקריפט יעצור לשניה (לנוח...) ואז ימשיך הלאה, והאם לדעתכם זה יעזור

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ב-PHP יש את הפונקציה sleep
אבל השאלה איפה הבעיה, השרת שלך או השרת אליו ניגש ה-curl

דרשוני

משתמש רשום
D I G I T A L
תקים אצלך סביבה לוקאלית (אם כבר לא קיימת כזו) ותריץ את זה אצלך עם ההגדרות הרלוונטיות.

בכל מקרה, תגיד לנו גם מהם ההגדרות PHP אצלך בשרת של time_limit , max_execution_time .

דרשוני

משתמש רשום
D I G I T A L
קודם תבדוק אם אתה יכול בפאנל של האחסון שלך אם אתה יכול לשנות הגדרות PHP.

שנית אתה יכול להגדיר בסקופ שלך את ההגדרות הבאות:

קוד:
ini_set('memory_limit',  0);
ini_set('max_execution_time', 0);

כדי לבדוק אם אתה יכול לדרוס את ההגדרות, תייצר את הקובץ הבא אצלך בשרת ותגיד מה הפלט שלו:

קוד:
<?php

echo ini_get('memory_limit');
echo '<br />';
ini_get('max_execution_time')

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כדי לבדוק אם אתה יכול לדרוס את ההגדרות, תייצר את הקובץ הבא אצלך בשרת ותגיד מה הפלט שלו:

קוד:
<?php

echo ini_get('memory_limit');
echo '<br />';
ini_get('max_execution_time')
שגיאה 500

דרשוני

משתמש רשום
D I G I T A L
זה אומר שיש לך הגבלה של 20 שניות הרצת סקריפט, אז כנראה שזה מה שתוקע לך את ההורדה של הקובץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה