מידע שימושי ד"ר סרוסי

אוטוטו כלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הוא מצויין ואני מכיר אנשים שמאוד נעזרו בו. נעים הליכות ויר"ש, מה שטוב בו שגם הוא רופא קונבציונאלי. בכל אופן צריך לדעת שהרפואה האלטרנאיבית לא מועילה תמיד ולא לכולם.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מומלץ!

אני אישית היה לי שיעול בתור בחורה למשך חודשיים שיעול חזק! ממש כמו נביחות -ומגיע להקאות...
הייתי בכל כל הרופאים!!!
ולא עלו על כלום!
חיכתי עוד חודש לטיפול אצלו...
ופגישה אחת איתו שהוא שאל אותי מלא שאלות -נראות לא קשורות...
הכין לי מנה של סוכריות לבנות.
נתן לי לבלוע.
תוך יומיים -לא היה כלום!!!!!

שנה אחרי - אותו הדבר היה לי אבל הפעם חיכנו רק חודש ובתוך חודש הזה הייתי אצל רופא, שתיים -כי חשבנו אולי זה משו שונה...
ושוב הלכנו אליו - והוא נתן מנה של סוכריות ... ונעלם!
אגב, הוא אמר ששתי השיעולים לא היו אותו הדבר...

עוד סיפור-בחור עם פריחה מוזרה ביותר בכפות הידיים קדימה ואחורה משו שכל רופא שראה אמר שפעם ראשונה פגש כזה דבר!(שלפוחיות ענקיות- כמו כוויות)- צצו להם ביום בהיר....

הוא נתן לו מנה של סוכריות -ואחרי שבוע, שבועיים נעלם....
הוא הסביר שזה כנראה מלחץ....- חוסר שיגרה (בחור שאוהב את יום יום ושונא שינויים- זה היה בין הזמנים.- אורחים בלאגן.. וכו)

זה הנסיון שלנו איתו -ממליצה לך בחום!
אמנם עולה כסף אבל פותר את הבעיה ושווה!

אה, והוא מאד נחמד וסבלני:)

בהצלחה.

yudb

משתמש סופר מקצוען
מה הוא? מי הוא? למה הוא עוזר? איפה מקבל?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
המליצו לי עליו לתינוקת עם סטרידו וכד',
שגם הרופאה הרגילה אמרה לי שאולי כדאי לנסות נטורופתיה או משהו...
כמו שכתבו למעלה, הוא רופא שההוא גם נטורופת.
אני חושבת שהוא נמצא בירושלים, בכל אופן הוא מקבל גם בבני ברק.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ואשמח מאד לשמוע עוד דעות!
זה ביקור די יקר, וחשוב לי לדעת.. תודה!

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמאלה הסוכריות הללו נשמעות מלחיצות!!!:eek:

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סוכריות? זה בד״כ תרופה הומיאופטית, לא?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סוכריות הומאופטיות, זו הכוונה.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה אותו אישית הוא נחמד יר"ש וכו' .. להועיל ? ... לבעיה שבאתי אליו נתן לי לבלוע כמה כדורים והבטיח שמחר אני בנאדם חדש (הבטחה שכשלעצמה נשמעת בדיונית) בכל אופן לא עזר כלום!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אשמח אם תכתבי לי באישי לאיזו סוג בעיה הלכת,
כי בינתיים זה די נחלק לשניים.. תודה!

גאונית

משתמש צעיר
דחוף!
נשמח לדעת על הבת של ד"ר סרוסי שמקבלת בב"ב/קרני שומרון
בנוסף, חשוב לנו לדעת איך שיטת הטיפול שלה והאם יש לה הצלחות, בעיקר במערכת העיכול.
ניסינו כבר הרבה מאוד מומחים..
אפשר גם באישי.
תודה מראש

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אפשר בבקשה מספר טלפון שלו?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה