עזרה דרך איזה עמותה ניתן לקבל לילה נוסף בבית החלמה ליולדת בהדסה עין כרם?

shali

משתמש מקצוען
1. אשמח מאד למידע
גרה בירושלים
תודה רבה

2. האם זה נכון שהביות שם הוא מלא [פרט ללילה] אין אפשרות רגילה שבמהלך היום התינוק יהיה בתינוקיה?

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
2. האם זה נכון שהביות שם הוא מלא [פרט ללילה] אין אפשרות רגילה שבמהלך היום התינוק יהיה בתינוקיה?
יש אפשרות לביות חלקי אבל הכוונה זה שבלילה התינוק בתינוקיה.
ובמהלך היום כשיש צורך אם רוצים להתקלח וכו' אפשר להיעזר בתינוקיה
אבל חוץ מזה במהלך היום האמא אמורה להיות עם התינוק.

shali

משתמש מקצוען
יש אפשרות לביות חלקי אבל הכוונה זה שבלילה התינוק בתינוקיה.
ובמהלך היום כשיש צורך אם רוצים להתקלח וכו' אפשר להיעזר בתינוקיה
אבל חוץ מזה במהלך היום האמא אמורה להיות עם התינוק.
בכל המחלקות?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בהקשר לביות-
יש שתי מחלקות של ביות גמיש שבשעות הלילה התינוק בתינוקיה ובשעות היום לפי מה שאת רוצה.
את יכולה לרחוץ את התינוק אצלך בחדר, ואפשר לעשות את הבדיקות והחיסונים אצלך בחד גם כן, כולל השחרור.

ומחלקה ג' שהיא ביות מלא ואפס הפרדה, שזה אומר שאת לא נפרדת מהתינוק גם בשעות הראשונות אחרי הלידה, התינוק לגמרי באחריות שלך ואין תינוקיה, אל יש אחיות שיכולות לשמור על התינוק לזמן קצר. (ע"פ דברי האחות, לא התנסתי בביות מלא)

shali

משתמש מקצוען
בהקשר לביות-
יש שתי מחלקות של ביות גמיש שבשעות הלילה התינוק בתינוקיה ובשעות היום לפי מה שאת רוצה.
את יכולה לרחוץ את התינוק אצלך בחדר, ואפשר לעשות את הבדיקות והחיסונים אצלך בחד גם כן, כולל השחרור.

ומחלקה ג' שהיא ביות מלא ואפס הפרדה, שזה אומר שאת לא נפרדת מהתינוק גם בשעות הראשונות אחרי הלידה, התינוק לגמרי באחריות שלך ואין תינוקיה, אל יש אחיות שיכולות לשמור על התינוק לזמן קצר. (ע"פ דברי האחות, לא התנסתי בביות מלא)
סליחה שאני נשמעת קלפתע...
אבל התכונתי ההפך
אם יש אפשרות שגם בחלק מהבוקר/צהקים הוא ישהה בתינוקיה:sne:
אווי זה תיק ברווחה?:oops:

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אבל התכונתי ההפך
לא רווחה ולא נעליים בהדסה אין את זה. ואני חושבת שזה טוב שאין:censored:

.

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל התכונתי ההפך
במקרה שהאמא צריכה (ואני ממש לא חושבת שרק עניין רפואי) אז בהחלט יש. ולפי בעלי התינוקיה שם שקטה במיוחד והאחיות מאוד קשובות לתינוקים.
אבל מה שכן- הם מאוד מעודדים להיות כמה שיותר עם התינוק, אז אם הפרצוף שלך לא זועק הצילו, או אין לך סיבה רפואית מוגדרת- יכולה להאמין (שוב, לא מהתנסות) שהם 'ימליצו' לך כן להישאר עם התינוק.
מה שכן, יכולה לומר שכל האחיות שהייתי במשמרות שלהן, היו נחמדות, סבלניות ומצחיקות :)

ואני ממש לא חושבת שזה נקרא תיק ברווחה :)

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
כל מה שעושה לך טוב זה הכי הכי בסדר!
יותר גרוע זה להקשיב ולציית למוסכמות וכללים ולסבול... :(

אחת שהייתה בביות מלא אבל אחרי הברית שמתי אותו יומיים בתינוקיה..

RCEV

משתמש פעיל
אולי יעזור לכם, קרן ברית אברהם הכהן, מענק כספי גבוה לברית מילה A0583244474 בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה