דרוש מידע דרישה- אינטרנט פתוח ללא אפשרות חסימה...

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1626214502239.png

ספריות

משתמש מקצוען
כעת כשזה משהו יותר מהותי ברור לי שאצטרך לדרוש, כשאני רואה שיש כאן כ''כ הרב שעברו את התליך התעקשו ודווקא קבלו זה נותן כח ואומץ לדרוש.
כל הכבוד!!! מעריכה מאוד!!!
לא אוהבת את הגישה שלך בכלל....
אתה לא
אבל יש כאלו שכן
וסליחה שלא כולם צדיקים כמוך....
אז גם אל תצא לרחוב גם לא לצורך.....
סליחה על ההקצנה.
לכל המגיבים בסגנון הזה - לא צודקים! מדובר בפורום חרדי וכל הרבנים מכל החוגים (החרדים) פוסלים מכל וכל שימוש באינטרנט פרוץ!!!!!!!!! התגובות שלכם יכולים אולי להתאים לאינטרנט עם סינון רימון וכו' - לא לפרוץ! אין שום היתר!!!!

ספריות

משתמש מקצוען
אכן תיקנתי
הכוונה היתה שלא לצאת אפילו לצורך
ואם האינטרנט היה עובד כמו רחוב שבשביל להגיע למקום פרוץ צריך להתרחק/ לנסוע/ ללכתל להזיע אז ההקבלה שלך נכונה ומכיוון שבאינטרנט לבחור צורך ולא צורך - לא אפשרי לבשר ודם, לכן זה אסור בתכלית האיסור!!!!!

שמרלינגס

משתמש צעיר
כל הכבוד!!! מעריכה מאוד!!!

לכל המגיבים בסגנון הזה - לא צודקים! מדובר בפורום חרדי וכל הרבנים מכל החוגים (החרדים) פוסלים מכל וכל שימוש באינטרנט פרוץ!!!!!!!!! התגובות שלכם יכולים אולי להתאים לאינטרנט עם סינון רימון וכו' - לא לפרוץ! אין שום היתר!!!!
לא חושב שאף אחד פה הצדיק חלילה חלילה שימוש כלשהו באינטרנט פרוץ. נקודה
מפה ועד להצטדק ולהגיד לעזוב מייד את העבודה וכו כדאי לפני לשאול רב כי זה החלטה לא פשוטה
זה הכל!
פותחת האשכול שיתפה בצרתה ובנסיונה ואכן הרבה נתנו כאן עצות ורעיונות איך להתמודד
אבל להגיד ישר רעל בברז ועוד כל מיני הגיגים נחמדים כזה לא נסיון שלך ולא פרנסה של משפחתך נראה לי לא מספיק אחראי וגם לא בשביל נפתח האשכול.
שאינטרנט מזיק כולם יודעים ומסכימים.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
א. קשה לי להאמין שסינון גורמת לבעיה בתוכנה.
יש דרך לפתור כל בעיה טכנולוגית כמעט.
ממליץ להתמקד בזה, לפתור את העניין ולא תהיה לו שום סיבה להתנגד.

ב. לא בטוח שהוא יאהב את הקושי שיכול להיות לפעמים בפתירת העניין, לזה חשוב להיות חזקים.
אם הוא יבין שזה או הפתרון או שאת עוזבת הוא יאפשר נסיון פתירת הבעיה.

ג. כמובו שזה שאלה לרב, אישית לא יודע אם הייתי נשאר גם לו יצוייר שהרב אומר שאפשרי להישאר.. הוא פוסק בכח ההיתרא שלו פעם אחת מתוך החממה המוגנת, אני צריך להתמודד ביום יום עם היצר..
אבל עדיין זו שאלה שחשוב לשאול, לא שאני חושב שיש מי שיתיר אלא כי חשוב שההחלטה שמשליכה על המשפחה ועל התעסוקה תעבור דרך התורה.

אישית מכיר אשה, מפרנסת יחידה, בעלה אברך שהשתכרה לא מעט.. והרב פסק לה לעזוב בכל מחיר.

השם יעזור שהבעיה תיפתר ולא תיאלצו לעזוב או להתמודד..

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
א. קשה לי להאמין שסינון גורמת לבעיה בתוכנה.
יש דרך לפתור כל בעיה טכנולוגית כמעט.
ממליץ להתמקד בזה, לפתור את העניין ולא תהיה לו שום סיבה להתנגד.

ב. לא בטוח שהוא יאהב את הקושי שיכול להיות לפעמים בפתירת העניין, לזה חשוב להיות חזקים.
אם הוא יבין שזה או הפתרון או שאת עוזבת הוא יאפשר נסיון פתירת הבעיה.

ג. כמובו שזה שאלה לרב, אישית לא יודע אם הייתי נשאר גם לו יצוייר שהרב אומר שאפשרי להישאר.. הוא פוסק בכח ההיתרא שלו פעם אחת מתוך החממה המוגנת, אני צריך להתמודד ביום יום עם היצר..
אבל עדיין זו שאלה שחשוב לשאול, לא שאני חושב שיש מי שיתיר אלא כי חשוב שההחלטה שמשליכה על המשפחה ועל התעסוקה תעבור דרך התורה.

אישית מכיר אשה, מפרנסת יחידה, בעלה אברך שהשתכרה לא מעט.. והרב פסק לה לעזוב בכל מחיר.

השם יעזור שהבעיה תיפתר ולא תיאלצו לעזוב או להתמודד..
מעשית טוב ומלשמוע לחכמים אף פעם לא מפסידים, ה' סוגר דלת ופותח דלת
ויש לי נסיון. וזה לא קל.
נשמח להתעדכן בבשורות טובות.
אמן! תודה!

בעז''ה אשתדל לעדכן.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הכי פשוט לפנות לנטפרי או למנהל @mat וייתכן שיוכלו לפתוח לכם כתובות URL מסויימות שנצרכות בשביל התוכנה.
בהנחה שמדובר בכתובות API ולא בעמודי תוכן. במידה וכן, באם מדובר רק בעמוד של החברה ברשת החברתית אולי תשקלו לקבל חבילת סינון מספק אחר עם רשימה לבנה של ה-URL הזה בלבד (וכמובן בלי התקנה של וויפרי).

פ.נ

משתמש מקצוען
לא קשור לגישה,
אם יש רעל בברז- לא תברחי?
אם חייך הרוחניים חשובים לך- תשמרי על עצמך
דע לפני מי אתה עתיד ליתן דין וחשבון..
אם אין חסימה אני לא מוצא אפילו מקום לשאלה.
בדיוק בשביל זה יש רבנים לשאול....

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
זה דיני נפשטת
לעזוב עבודה ופרנסה, זה לא פשוט ....
בלי פרנסה כל בני המשפחה, נכנסים ללחץ ועצבים ....
מצד שני:
אינטרנט פרוץ זה דבר לא פשוט.
בעיקר הייתי ממליץ להתייעץ עם איש-מקצוע טכנאי-מחשבים טוב.
סביר שהוא יוכל להבין מהם הדרישות של מקום העבודה ומצד שני מה ניתן לעשות כדי לסנן.
גם אם זה עולה כמה שקלים
כדאי לנסות

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יכול להיות שיש אופציה לעשות סינון רק על המחשב שלך.
אולי מישהו פה ידע האם זה אפשרי טכנית.
ודאי.
נסי את נתיב
המוני עובדות שמות נתיב על המחשב שלהן בלבד
זה לא עובר דרך הרשת

engoy

משתמש פעיל
שמעתי פעם שחלק מהחברות סינון מחו"ל עובדות בצורה שונה עם אפשרויות שונות.
במס' מקרים דווקא לעבור לנתיב USA לדוגמה היה פיתרון.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אמן! תודה!

בעז''ה אשתדל לעדכן.
בקיצור
אני בטוח במאת האחוזים שיש פתרון לבעיה.
תשאלי את הבוס שלך מה בדיוק הדרישות שלו, [או שאתה בעצמך יודעת מה הם], ולגבי תוכנות חסימה שמנוגדות לתוכנות נצרכות, יש פתרון.
בקיצור. וודאי שיש פתרון, והוא גם לא בשמים. [אפי' לא נראה לי שצריך ללכת כזה רחוק למה ש @אלעזר 1 הציע]
אחרי שיהיה לך יותר פרטים על הדברים הנצרכים, תצרי קשר עם טכנאי מחשבים, והעסק יהיה מוסדר בעזרת ה'.
לא צריך להגיע לכל מיני "עצות" לעזוב את העבודה וכו'

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יכולה להעיד מניסיון
שאני צריכה שעות מסויימות ביום לעבוד על פלטפורמה שהיא מאד בעייתית בסינונים ונתיב עבדו המוןןןן זמן וכעת פתוח לי רק מה שאני צריכה באופן די חלק
ושום דבר מיותר לא פתוח
נסי אולי לדבר איתם

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
קודם כל נסיון לא פשוט בכלל.
לדעתי את צריכה להזהר לא להגיע לשלב של ישום ההחלטה בי פתרון. ברגע שהאינטרנט יהיה ללא סינון זו כבר עובדה מוגמרת.
המטרה של הבוס שלך היא לא שיהיה אינטרנט ללא סינון אלא שכל מה שצריך יהיה פתוח פיקס בלי בעיות.
לכן הפתרון צריך לבוא מהמקום הטכני.
לבדוק את כל התוכנות בהן את עובדת ולדאוג אחת אחת שהן תהינה פתוחות בסינון כלשהו.
מנסיון- גם משהו שנראה לך בהתחלה בלתי אפשרי בעליל יכול להיות הגיוני.
(גם לנטפרי יש כל מיני אתרים שפתוחים בהתאמה אישית)
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה