מידע שימושי דרוש קישור לדיסק אונקי מאליאקספס

AAYALAA

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
משהו איכותי וזול!!
(אני רוצה לרכוש כמות)

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשלח בלי נדר קישור מחר
עש לי אחד מצויין!

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני הזמנתי את אלו מעלי
מעולות מבחינת איכות ומהממות

אונקי עם קופסא מדליקה הזמנתי כבר כמה פעמים הוא מעולה
אונקי בצורת כרטיס ביקור הזמנתי גם כבר כמה פעמים
האונקי כרטיס ביקור להזמנה של עשר יחד

ליחי

משתמש פעיל
אני חושב שיש הבדל בין איכותי לזול
ובפרט בדיסק און קי שצריך מותג מוכר לא נעים לראות שכל החומר יום אחד נעלם
לכן כדאי למצוא חנות מקורית באחיאקספרס של מותג ידוע

נחמה גואטה

משתמש רשום
היום גם חברות פשוטות יכולות ומיצרות דיסק און קי איכותי וזול.
אני מצאתי דיסק און קי איכותי מאוד לא נאבד בו שום חומר
נכנס להמון מכשירים והעיקר- זול ואיכותי!
64 ג'יגה ב 13 ש''ח
זה חיסכון משמעותי כי היום דיסק און קי משוחזר סאנדיקס 64 ג'יגה עולה 30 ש''ח
וזה חדש לגמרי
אחרי המון חיפושים הגעתי לזה שהכי איכותי זול ושווה
ק''ש מנסיון

למי שמפריע החיה אפשר להוציא אותה ואז יש דיסק און קי פס מתכת

חנניהו

משתמש צעיר
לא בטוח שזה שווה כי לפעמים הזולים מתגלים כלא אמיתיים כלומר שהקיבולת לא אמיתית, היה לי את זה עם כרטיס זיכרון וה"ה לדיסק אונקי ,
למשל באותו חנות שהביאו פה בקישור יש אנשים שכתבו למטה שהקיבולת לא אמיתית

נחמה גואטה

משתמש רשום
לא בטוח שזה שווה כי לפעמים הזולים מתגלים כלא אמיתיים כלומר שהקיבולת לא אמיתית, היה לי את זה עם כרטיס זיכרון וה"ה לדיסק אונקי ,
למשל באותו חנות שהביאו פה בקישור יש אנשים שכתבו למטה שהקיבולת לא אמיתית
אני הזמנתי והיה מצוין!
גם הניקוד הוא 4.9 שזה גבוה מאוד!
יש 599 הזמנות
מספר הזמנות גבוה וניקוד גבוה זה בד''כ מוצר איכותי
מה שאנשים כתבו שהקבולת לא אמיתית- ב32 ג'יגה נכנס 29 ג'יגה זה בכל דיסק און קי כי מערכת ההפעלה לוקחת קצת מקום

חנניהו

משתמש צעיר
אני לא מדבר על זה, אני קניתי כרטיס זיכרון זול של חברה לא ידועה בא"א 256 גיגה ואחרי שמלאתי 4 גיגה פתאום כל מה שאני מכניס לא קיים ונמחק אוטומטי עד שהבנתי שעבדו עלי וזה בכלל לא 256 אלא כמות אחרת וראיתי עוד אנשים שכתבו את זה.

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה