דרוש מידע דרוש ציטוט מלא עומק ומשמעות לקישוט כיתה :)

י.ז.

משתמש מקצוען
יש משהו ש"רק אני וחד פעמיותי" ואז ציטוט של לא זוכרת מי שכל אדם נולד בדיוק במשפחה ובתנאים שהכי טובים לו,משהו כזה לא זוכרת בדיוק אבל זה היה בקישוט כיתה אצלינו בכיתה ח והייתי קוראת את זה המון...

זו מי שאני

משתמש פעיל
יש משהו ש"רק אני וחד פעמיותי" ואז ציטוט של לא זוכרת מי שכל אדם נולד בדיוק במשפחה ובתנאים שהכי טובים לו,משהו כזה לא זוכרת בדיוק אבל זה היה בקישוט כיתה אצלינו בכיתה ח והייתי קוראת את זה המון...
וידע זאת כל האדם אני עם כוחותיי עם תכונותיי פרצוף פניי וסגולות נפשי יחידי בעולם בין כל החיים עכשיו אין אחד כמוני בדורות שעברו לא היה כמוני ועד סוף כל הדורות לא יהיו ואם כך בואי הקב’ה שלחני לעולם בשליחות מיוחדת ששום אחר אינו יכול למלאותה רק אני בחד פעמיותי

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
יום שאינני עושה בו טובה ליהודי, אינו נחשב בעיניי יום (הרב משה מקוברין)

שאקירה

משתמש מקצוען
תודה לכולם
זקוקה לטקסט שכולל את אלמנט הדירבון באופן מפורש
מכירים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה