עזרה דרוש מידע פאות של שרי קליין מארהב האם זה משתלם מוכרים זאת דרך מלבושי כבוד האם פאה טובה או כסף לפח?

racheli

משתמש פעיל
איך אפשר להשיג אותם בביתר?
שאלתי במזכירות ואמרו שלא יהיה בביתר
אני חייבת לאחותי בית ברוך בלע”נ עם חובות עצומים
מי תוכל לעזור לי?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כרגע עושים בשכונה אצלנו מכירה של פאות
האם מי שקנתה בפעמים הקודמות מרוצה מהתוצאה?
אשמח מאוד לשמוע

חמג

משתמש מקצוען
כרגע עושים בשכונה אצלנו מכירה של פאות
האם מי שקנתה בפעמים הקודמות מרוצה מהתוצאה?
אשמח מאוד לשמוע
אני קניתי דרכם, מרוצה מאד מאד!
מה שכן צריך מאד לברור ולשים לב, הייתי ממליצה ללכת עם מישהי שקצת מבינה בזה (לדעתי- שווה להשקיע כמה שקלים שפאנית תבוא איתך ותמליץ על פאה שנראית טובה ואיכותית יותר)

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קניתי דרכם, מרוצה מאד מאד!
מה שכן צריך מאד לברור ולשים לב, הייתי ממליצה ללכת עם מישהי שקצת מבינה בזה (לדעתי- שווה להשקיע כמה שקלים שפאנית תבוא איתך ותמליץ על פאה שנראית טובה ואיכותית יותר)
ואיך הפתיחה של הפאות
דקה/חדשנית?

אמיליה

משתמש מקצוען
חברה שלי קנתה ובסוף לא היתה מרוצה, היא לא לובשת אותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה