דרוש טכנאי מחשבים להתקנת תוכנה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
בחיי התקנתי למעלה מאלף תוכנות מסוגים שונים, אכן לא הכל נקסט נקסט, וישנם אף מסובכות ומורכבות, אך בהחלט התוכנות המוכרות והפשוטות אפילו של הגרפיקה די קלות להתקנה ובהדרכהצפשוטה כאן בפורום ולאחר העלאת תמונות יהיה אפשר להתקין בעז"ה.
לצערי טכנאים עושקים אנשים על פעולות פשוטות, בחיי חסכתי לאנשים אלפי שקלים ושמח לעזור גם כאן.

נערך לאחרונה ב:

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לצערי טכנאים עושקים אנשים על פעולות פשוטות, בחיי חסכתי לאנשים אלפי שקלים ושמח לעזור גם כאן.

תשובה מגעילה ותו לא מידי.....

מה זה הצורת דיבור הזאת?

האם יש השוואה בין התקנה של חובבן להתקנה של טכנאי ?

יעידו פה המשתמשים הרבים על יושרם של הטכנאים הנמצאים כאן בפורום לא רק אני יש פה הרבה

טובים ומעולים- שלא גונבים ועושקים וסוחטים וגוזלים וחומסים אנשים, אלא נותנים שירות מכל הלב

במקצוענות רבה ומחירים סבירים, ולא בצורה חובבנית צ'לה בלה ..... ודי למבין עד כאן

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען

מה זה הצורת דיבור הזאת?

יעידו פה המשתמשים הרבים על יושרם של הטכנאים הנמצאים כאן בפורום לא רק אני יש פה הרבה

טובים ומעולים- שלא גונבים ועושקים וסוחטים וגוזלים וחומסים אנשים, אלא נותנים שירות מכל הלב

כנראה הובנתי לא נכון, וגם נסחתי בצורה כוללנית, יצא לי בחיים להפגש עם לקוחות שסיפרו על מחירי הטכנאים (לא בפורום כאן!!! חלילה) והייתי בהלם.
לעצם השאלה האם יש השוואה בין התקנת מקצוען להתקנת חובבן.
התשובה היא: תלוי מה מתקינים, וכי אין תוכנות שלוחצים נקסט נקסט נקסט.
אפילו מיקרוסופט אופיס אני אישית כשאני מתקין לאנשים במחשב אני בהתאמה אישית בוחר מה רצוי שיותקן, אבל אם מישהו ילחץ "התקן כעת" יקרוס לו המחשב? לא!
אחת סיפרה לי לא מזמן שטכנאי רצה בעבור פירמוט מחשב למעלה מ 600 ₪ רק על הפרנציפ פרמטתי לה חינם.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בחיי התקנתי למעלה מאלף תוכנות מסוגים שונים, אכן לא הכל נקסט נקסט, וישנם אף מסובכות ומורכבות, אך בהחלט התוכנות המוכרות והפשוטות אפילו של הגרפיקה די קלות להתקנה ובהדרכהצפשוטה כאן בפורום ולאחר העלאת תמונות יהיה אפשר להתקין בעז"ה.

מה זה הצורת דיבור הזאת?

כנראה הובנתי לא נכון, וגם נסחתי בצורה כוללנית, יצא לי בחיים להפגש עם לקוחות שסיפרו על מחירי הטכנאים (לא בפורום כאן!!! חלילה) והייתי בהלם.
לעצם השאלה האם יש השוואה בין התקנת מקצוען להתקנת חובבן.
התשובה היא: תלוי מה מתקינים, וכי אין תוכנות שלוחצים נקסט נקסט נקסט.
אפילו מיקרוסופט אופיס אני אישית כשאני מתקין לאנשים במחשב אני בהתאמה אישית בוחר מה רצוי שיותקן, אבל אם מישהו ילחץ "התקן כעת" יקרוס לו המחשב? לא!
אחת סיפרה לי לא מזמן שטכנאי רצה בעבור פירמוט מחשב למעלה מ 600 ₪ רק על הפרנציפ פרמטתי לה חינם.
אני כטכנאי אולי לא רשאי להגיב על כך.
אבל אגיב לעצם הדברים.
כל תגובה על במה ציבורית- צריכה להישקל פעמיים.
גם אני כשקראתי את תגובתך הראשונה הרגשתי בדיוק את מה ש @דודכהן כתב.
בכל תחום שהוא יש גנבים, ובתחום הזה-
מצד אחד, בגלל שאנשים לפעמים מבינים בו פחות, אז יש יותר גנבים, ומאידך, גם האנשים שמספרים לך שמישהו לקח להם 600 ש"ח, לא תמיד מספרים נכון (אל תדאג, בחיי לא לקחתי 600 ש"ח על פירמוט...), לדוגמה, אתמול (כן, ממש אתמול) התקשר אליי חבר- לקוח (אצלי כל לקוח הוא חבר), וסיפר שלפני כמה חודשים הוא היה אצל פלוני (נקב בשם של חנות מסוימת) והוא פירמט לו את המחשב ב-750 ש"ח. הייתי המום.
ניסיתי להבין ממנו מה בדיוק הוא עשה ולמה הוא הגיע אליו עם המחשב, והוא בשלו, הוא פירמט ולקח את המחיר הנ"ל.
אחרי עוד כמה הסברים מצידו, הבנתי שהוא גם החליף לו דיסק קשיח לדיסק של 1TB.
אמרתי לו שעדיין יחסית יקר, אבל הבנאדם לא גנב...

מה אני בא לומר מכל זה?
אם הייתי מסיים איתו את השיחה אחרי הסיפור, הייתי נשאר עם מידע שגוי בהחלט על אותו בעל עסק.
בקיצור, צריך להיזהר.

לעצם ההתקנות- מומלץ לשלם כמה שקלים ולהתקין אצל בעל מקצוע. לפעמים רק בשביל השקט של אחרי.

אבי100

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם בתוכנות פשוטות אם לא יודעים להתקין, לפעמים מתקינים עוד כל מיני תוספות ומרעין בישין שביחד עם קובץ ההתקנה

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש טכנאי תותח בבני ברק שמו אלי 0533110844

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני כטכנאי אולי לא רשאי להגיב על כך.
אבל אגיב לעצם הדברים.
כל תגובה על במה ציבורית- צריכה להישקל פעמיים.
גם אני כשקראתי את תגובתך הראשונה הרגשתי בדיוק את מה ש @דודכהן כתב.
בכל תחום שהוא יש גנבים, ובתחום הזה-
מצד אחד, בגלל שאנשים לפעמים מבינים בו פחות, אז יש יותר גנבים, ומאידך, גם האנשים שמספרים לך שמישהו לקח להם 600 ש"ח, לא תמיד מספרים נכון (אל תדאג, בחיי לא לקחתי 600 ש"ח על פירמוט...), לדוגמה, אתמול (כן, ממש אתמול) התקשר אליי חבר- לקוח (אצלי כל לקוח הוא חבר), וסיפר שלפני כמה חודשים הוא היה אצל פלוני (נקב בשם של חנות מסוימת) והוא פירמט לו את המחשב ב-750 ש"ח. הייתי המום.
ניסיתי להבין ממנו מה בדיוק הוא עשה ולמה הוא הגיע אליו עם המחשב, והוא בשלו, הוא פירמט ולקח את המחיר הנ"ל.
אחרי עוד כמה הסברים מצידו, הבנתי שהוא גם החליף לו דיסק קשיח לדיסק של 1TB.
אמרתי לו שעדיין יחסית יקר, אבל הבנאדם לא גנב...

מה אני בא לומר מכל זה?
אם הייתי מסיים איתו את השיחה אחרי הסיפור, הייתי נשאר עם מידע שגוי בהחלט על אותו בעל עסק.
בקיצור, צריך להיזהר.

לעצם ההתקנות- מומלץ לשלם כמה שקלים ולהתקין אצל בעל מקצוע. לפעמים רק בשביל השקט של אחרי.

כל מילה פנינה,
אני חושב שמי שגונב לקוחות הוא נשאר ללא לקוחות
לשרוף בצורה כוללנית אנשי מקצוע צרם לי
כאילו אנחנו מעשנים והמחשב מתפרמט עם כל התוכנות וכו וכו
אני גם שאני רואה שהיו טכנאים לפני במחשב ואפילו שהבעלים לא מרוצים אני לא מלכלך עליו כי זה לא תפקידי אולי אתנסח בעדינות שאני הייתי עושה אחרת
לגבי הפרנציפ - זה שאתה עושה חינם זה אולי קצת דיביליות מצידך כי אולי אינך מעריך היותך בעל מקצוע ... אין לי מושג מה הרמת ידע שלכם.. אני לא הייתי עושה זאת בחינם.
ואני כן מתחשב בלקוחות במחירים...
ולא עת האסף המקנה לספר מה מו מי ...

בהצלחה

ארט בראש

משתמש פעיל
התבקשתי למסור תודה רבה מאד על כל העזרה
של אנשים נפלאים ומיוחדים שפנו ושאלו ועזרו!
מדובר באשה מבוגרת שלא נמצאת כאן בפרוג והיא נדהמה
מה"איש לרעהו" יישר כח!

אשמח לעוד עזרה..
כל סרט שנמצא לי בתקית הסרטים הביתיים,
וכן כל סרט שאני מעבירה למחשב נהיה עם סימון כתום של powerpoint
ולא נפתח רגיל. מה אפשר לעשות?
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה