עזרה דרוש טיולון נח שהופך לכסא רכב

דרוש לנו מידע על טיולון נח שהופך לכסא רכב, אנחנו נוסעים המון עם מוניות הדורשים כסא רכב , אך לנו את האפשרות להיסחב לכל מקום עם טיולון + כסא..
נשמח בכל מידע ענייני. תודה.

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני בספק אם יש כזה דבר

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
אין פשוט אין על העגלה הזאת עגלה מושלמת מיכל הבחינות........!
עד איזה גיל היא נוחה לשימוש?
שוקלת לקנות אותה במקום אמבטיה, להשתמש עד גיל 9 חודשים ולעבור ישירות לטיולון.
אפשרי?

אין עוד מילבדו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שמאטע ......... :eek:
ממש ממש לאאאאא
מכירה כאלה שקנו אותה יד 3 ומחזיקה יופי יופי ניתן ליקנות ולימכור אחר כך נישארת כמו חדשה! ומיתכבסת מצוין

מצליחה

משתמש מקצוען
קחו בחשבון שסלקל בלבד לתינוק מאוד מאוד לא בריא!!!
(חוץ מזה, שאני עכשיו העברתי ילדה בת 4 חודשים מסלקל לטיולון, כי היא כבר דוחפת את עצמה החוצה מהסלקל, וזה מסוכן, כך שלא בטוח בכלל שזה עד 9 חודשים...)

בונדל

משתמש צעיר
שמאטע ......... :eek:
ממש ממש לאאאאא
מכירה כאלה שקנו אותה יד 3 ומחזיקה יופי יופי ניתן ליקנות ולימכור אחר כך נישארת כמו חדשה! ומיתכבסת מצוין

החזקתי את זה וזה נראה משהו שמתהפך תוך רגע ח"ו, וגם הגלגלים נראו שחוקים, אצל מישהי שקנתה ממש לא מזמן

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
יש לי דונה והבת שלי כבר בת 6 חודשים ואני עוד לא רואה איך אני מפסיקה להשתמש בעגלה הנוחה הזאת.

אין עוד מילבדו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי שקונה מיתמכר אף אחד לא כל כך מהר מפסיק להישתמש בת דודה שלי ילדה עכשיו יללד שני ויש לה שתי עגלות חדשות (בוגבו ויויו )והיא קנתה דונה ולא מוכנה להיפרד ולהישתמש בשום דבר אחר

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אני מעוניינת לקנות עגלת דונה, אשמח מאוד אם מישהי תוכל להסביר מנסיונה מה ההבדל בין דונה לדונה פלוס, מה זה איזופיקס, ומה הם התוספות שהם מוכרים - נצרכות לרכב או לא?
תודה

ממ"ד

משתמש מקצוען
לנו יש דונה מקס שזה דגם יותר חדיש, כולל תיק ב 2000 שח.
התוספות לא נצרכות מנסיון של שימוש רצוף במשך חודש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה