דרוש/ה מתרגמ/ת מעברית ליידיש

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
לתרגום ספרי ילדים, עדיפות לבעלי נסיון קודם.

נא ליצור קשר בהודעה פרטית.

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הניק "חיוך" מהפורום, אם אני לא טועה.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה...

אם הניק חיוך יוכל לפנות באופן עצמאי אם פרטים, אשמח.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
בשמחה.
תוכלו ליצור קשר במייל שבחתימה, ואשתדל לחזור אליכם בהקדם.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
מצ"ב טקסט לדוגמא

לכל אלה שביקשו.

קבצים מצורפים

• IMG_1770.JPG
    2 MB · צפיות: 18

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ערשטער קאפיטל
דער מיסטעריעזער פרעמדער

זומער - שנת שס"ז. אין שטעטל רענסטאוו הערשט א יום-טוב'דיגע שטימונג.
די ריזיגע ווייץ פעלדער ארום די שטעטל האבן דאס יאר ארויסגעגעבן אן אויסערגעווענליכע מאס פון הערליכע גאלדענע ווייץ, און דאס איז געווען א שטארקע אורזאך פאר אלע אידישע איינוואוינער פון שטאט, אויסצודרוקן זייער דאנק פון טיפן הארצן צום אויבערשטן, דער מלך מלכי המלכים, אז ער האט זיי געשאנקען נאך א געבענטשטע יאר פון שפע.

אוי, כמה אני מתגעגע לתרגום ולכתיבה. הייתי כותב ומתרגם הרבה מאוד. לפני שנה התחלתי לעסוק רק בגרפיקה משעממת (רוב הזמן..) ואין לי זמן לעבודות הכתיבה.

אבל הייתי חייב....

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י כתיבה נכונה;1009973:
ערשטער קאפיטל
דער מיסטעריעזער קרוין

זומער - שנת שס"ז. אין שטעטל רענסטאוו הערשט א יום-טוב'דיגע שטימונג.
די ריזיגע ווייץ פעלדער ארום די שטעטל האבן דאס יאר ארויסגעגעבן אן אויסערגעווענליכע מאס פון הערליכע גאלדענע ווייץ, און דאס איז געווען א שטארקע אורזאך פאר אלע אידישע איינוואוינער פון שטאט, אויסצודרוקן זייער דאנק פון טיפן הארצן צום אויבערשטן, דער מלך מלכי המלכים, אז ער האט זיי געשאנקען נאך א געבענטשטע יאר פון שפע.

אוי, כמה אני מתגעגע לתרגום ולכתיבה. הייתי כותב ומתרגם הרבה מאוד. לפני שנה התחלתי לעסוק רק בגרפיקה משעממת (רוב הזמן..) ואין לי זמן לעבודות הכתיבה.

אבל הייתי חייב....

באיזה ניב תרגמת? הבנתי שיש יותר מאידיש אחד...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
רבי כתיבה נכונה, בגלל שגיאת הניקוד טעה כב' בתרגום הכותרת. אין זה זֵר - הם כתבו זַר והתכוונו ל'זָר':)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה