בקשה דרוש בדחיפות מדריך לחג הפסח לשנה זו (ער"פ שחל בשבת) ללימוד עם מתקרבים

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מי שיכול להעלות או להפנות לאתר שיש בו קובץ וורד או pdf הכולל הנחיות להכנות לפסח, המותר והאסור מה ומתי וכן סדר ליל הפסח (עיקרי הדברים), ואם יש גם קובץ של הגדה מבוארת באופן קל ונעים למתקרבים - אדרבה. (זמני היום אינם הכרחיים כי החברותא שלי בחו"ל.)
יישר כוח גדול ותזכו למצוות!

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש ספרים דרך התוכנות, כמו אוצר החכמה אוצרות התורה.
אם אתה צריך משהו ספציפי, אשמח לשלוח למייל.

ישראל העם

משתמש פעיל
מי שיכול להעלות או להפנות לאתר שיש בו קובץ וורד או pdf הכולל הנחיות להכנות לפסח, המותר והאסור מה ומתי וכן סדר ליל הפסח (עיקרי הדברים), ואם יש גם קובץ של הגדה מבוארת באופן קל ונעים למתקרבים - אדרבה. (זמני היום אינם הכרחיים כי החברותא שלי בחו"ל.)

ישראל העם

משתמש פעיל

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש ספרים דרך התוכנות, כמו אוצר החכמה אוצרות התורה.
אם אתה צריך משהו ספציפי, אשמח לשלוח למייל.
תודה. אי פעם היה דבר כזה של 'קשר יהודי' (התאים ספציפית לשנת תשע"ח, כשפסח חל בשבת, אבל לא מתאים לשנה זו ויש צורך להכניס בקובץ שינויים רבים מדי). וגם דרושה לי הגדה עם פירוש קליל למי שלא יותר מדי בקיאים אפילו בחומש, שתכלול מידע על 10 המכות וכד' וכמובן - הסבר על סדר ליל פסח.

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
משנה שעברה מסתבר שיוציא חדש השאלה איך מגיעים אליו

קבצים מצורפים

• עלון פסח תש''פ.pdf
    7.6 MB · צפיות: 21

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה רבה לכל המסייעים - מצאתי קובץ מעולה של עמותת אפיקי מים.
תזכו למצוות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה