דרוש מידע דרוש אדריכל/מעצב לשינויים בדירה

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
קניתי דירה בסיעתא דשמיא ואני רוצה לבצע שינויים ואני מחפש מעצב או אדריכל(לא מבין מה ההבדל...) בבני ברק במחירים הוגנים בשביל תכנון בלבד אשמח לקבל מכם שמות ומספרים

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם מדובר גם בתוספת בניה אז אתה צריך אדריכל/ית, אבל אם מדובר רק בשינויים פנימיים של המבנה הקיים מעצב/ת מספיק, גם אם זה כולל הריסה של קירות

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
מדובר רק בשינויים פנימיים

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
שים לב, לא כדאי לקחת משהו שמתמחר לפי שעות.
חברה שלי נפלה עם זה בפח רציני. הרחיבה מעט את הבית,
ידעה בדיוק מה היא רוצה, האדירכלית אליה פנתה, אמרה לה את צודקת, התוכנית שלך נכונה קחי שרטטת ייקח לה 2-3 שעות, ותסיימי את הסיפור.
הלכה למשהי שהופנתה ע"י האדריכלית, וההיא שלחה תוכנית בלי קשר למה שהתבקשה (שברה לה עמודים וכו') כשהסבירה לה טלפונית שלא מוכנה לשלם על תוכנית שלא הזמינה והיא מבקשת שתעבוד לפי השרטוט הידני עם קנה מידה שקבלה, ההיא התחילה לשכנע למה יותר כדאית התוכנית שלה.
לבסוף נכנעה, אבל שלחה תמחור של כל ההעבודה הראשונית שלה, + שעה פלוס שכל הליקויים תוקנו דרך הטלפון וכו'.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שים לב, לא כדאי לקחת משהו שמתמחר לפי שעות.
חברה שלי נפלה עם זה בפח רציני. הרחיבה מעט את הבית,
ידעה בדיוק מה היא רוצה, האדירכלית אליה פנתה, אמרה לה את צודקת, התוכנית שלך נכונה קחי שרטטת ייקח לה 2-3 שעות, ותסיימי את הסיפור.
הלכה למשהי שהופנתה ע"י האדריכלית, וההיא שלחה תוכנית בלי קשר למה שהתבקשה (שברה לה עמודים וכו') כשהסבירה לה טלפונית שלא מוכנה לשלם על תוכנית שלא הזמינה והיא מבקשת שתעבוד לפי השרטוט הידני עם קנה מידה שקבלה, ההיא התחילה לשכנע למה יותר כדאית התוכנית שלה.
לבסוף נכנעה, אבל שלחה תמחור של כל ההעבודה הראשונית שלה, + שעה פלוס שכל הליקויים תוקנו דרך הטלפון וכו'.
גם כשלוקחים שרטטת רק בשביל שרטוט צריך לדעת איך עושים את זה. אם יש לכם תוכנית ידנית ואתם רק רוצים להעביר אותה לשרטוט ממוחשב צריך לקחת בחשבון שזה ייעלה שעתי. אני לא מכירה שרטטת שתסכים לעשות את זה גלובלי. אבל אם לוקחים אדריכל/ מעצב שגם מעורב בתכנון אז הוא כבר מתמחר גלובלי כולל השרטוט ואז אין את הלחץ הזה שכל דקה שווה כסף.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
גם כשלוקחים שרטטת רק בשביל שרטוט צריך לדעת איך עושים את זה. אם יש לכם תוכנית ידנית ואתם רק רוצים להעביר אותה לשרטוט ממוחשב צריך לקחת בחשבון שזה ייעלה שעתי. אני לא מכירה שרטטת שתסכים לעשות את זה גלובלי. אבל אם לוקחים אדריכל/ מעצב שגם מעורב בתכנון אז הוא כבר מתמחר גלובלי כולל השרטוט ואז אין את הלחץ הזה שכל דקה שווה כסף.
ברור, העניין הוא, שהשרטטת לא העלתה למחשב את השרטוט הידני, היא החליטה לתכנן מחדש :) וגם תמחרה את השעות האלו

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי 2 חברות שלקחו עכשיו מישהי מצוינת עם טעם , ידע וסבלנות שעשתה להם תיכנון חלל מחדש לדירה. אם תרצו אשלח לכם באישי.

פרקטית

משתמש מקצוען
יש מישהי מאוד טובה בשם מרים דהן
טלפון 0506725801
אין לי נסיון אישי אבל שמעתי שהיא מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה