כללי דרושה תמונה של עלה באיכות טובה

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

אפריל

משתמש רשום
בס"ד
תנסה באתר של יאן, יש שם המון תמונות יפות של טבע ותוכל לצרוב משהו
http://www.yunphoto.net/he/photo.html
למטה יש אפשרות של חיפוש באתר תחפש עלה או עלים.

אישאשכולות

משתמש צעיר
יש לי עלה יפה ומקסים שצילמתי במצלמת NOKIA 1.3 MP התמונה כנראה לא תעזור לך, עקב איכותה הנמוכה. מקסימום החברה יהנו ממנה סתם...

קבצים מצורפים

• 031.JPG
    KB 500.4 · צפיות: 9

merav ovady

משתמש רשום
הנה כמה תמונות של עלים, אם תרצו יש לי עוד כמה.

קבצים מצורפים

• P0308272.JPG
    KB 30 · צפיות: 13
  • P0308270.JPG
    KB 25.8 · צפיות: 10
  • P0308345.JPG
    KB 38.7 · צפיות: 15

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לאפריל, מרב, ברקו ואיש אשכולות, על אדיבותכם, האחרונה, כנראה תספק אותי, אחרי שנשחק איתה נראה אם זו בחירה טובה, יש"כ
שבת שלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה