עזרה דרגה למעון לשנה הבאה- תחכימו אותי בבקשה

האברך ממיר

משתמש מקצוען
תודה לפותחת האשכול,
גם אני שולחת השנה לראשונה למשפחתון(טוב, כמעט, עשיתי את זה לפני שנים ונשארתי עם טעם לא משהו מכל הפרוצדורה) היום המטפלת התקשרה והודיעה לי לטפל בנושא הדרגה,
מה זה אומר? איפה אני מתחילה? אני מבני ברק,
בהצלחה

קבצים מצורפים

• מדריך לקבלת דרגה(1).pdf
    KB 605.3 · צפיות: 89

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם מתחילים בא' אלול -(לוח חופשות חרדי)
אז תאריך כניסה למסגרת שונה.
זה לא משנה
מבחינת התמ"ת כל עוד הילד נכנס לפני ה-15 לחודש (9) הוא זכאי לסבסוד מלא,
כל שנה זה צריך להיות מותאם לאישור קבלה, השנה אין טופס כזה, לכן לא משנה תאריך הכניסה.
אני מבני ברק. אם הייתי במחלקת משפחתונים להרשם. זה אומר שיש לי אישור קבלה?
כן.

סייבר

משתמש מקצוען
שעות אקדמיות וכן לעיתים הכשרה מיקצועית, מוסיפים נקודות
26 ימים כפול 24 שעות ביממה...
יש להם מיכסת שעות שאחריה כל שעה נוספת לא רלוונטית, וכן יש מדרגות, אשמח לשמוע ממי שיודע מה הן

אליש

משתמש מקצוען
שעות אקדמיות וכן לעיתים הכשרה מיקצועית, מוסיפים נקודות

יש להם מיכסת שעות שאחריה כל שעה נוספת לא רלוונטית, וכן יש מדרגות, אשמח לשמוע ממי שיודע מה הן
144 זה המקסימום שעליו ניתן לקבל הנחה,
פחות מזה את כבר עולה דרגה, ומשלמת יותר כסף.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
עצמאי בעסק חדש ממתי נקרא עסק חדש?
עסק ותיק.png

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש שם טעות קטנה בהדרכה
השנה לא צריך לצרף צילום ת.ז בפתיחת בקשה (הבנתי מישהו כאן שהם לוקחים את הפרטים ממרשם האוכלוסין)

תהילה ר

משתמש פעיל
לתועלת מי שיכול לעזור לו. לקח לי מס' ימים להשיג את התמת
למרות שכתוב באתר ששכירים צריכים להגיש 3 תלושים רצופים בין נובמבר 2019 לאפריל 2020. ניתן להגיש איזה 3 תלושים רצופים שרוצים בין נובמבר 2019 לנובמבר 2020.

עגיל

משתמש פעיל
מישהו יודע להגיד לי מה השכר לנפש בשביל הדרגה?
הדרגה הכי נמוכה- 2,100 לנפש, נכון?
מה אח"כ? כמה צריך לנפש בשביל לקבל את הדרגה מעל?

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אמרו לי בתמת שאם אני ישלח תלוש של חודש 9 יתנו לי דרגה זמנית
עכשיו אני רואה באתר שנתנו לי דרגה ולא כתבו שזה זמני
יכול להיות ששכחו וזה דרגה קבועה ולא צריך לשלוח עוד תלושי שכר?

טובי ג

משתמש צעיר
אמרו לי בתמת שאם אני ישלח תלוש של חודש 9 יתנו לי דרגה זמנית
עכשיו אני רואה באתר שנתנו לי דרגה ולא כתבו שזה זמני
יכול להיות ששכחו וזה דרגה קבועה ולא צריך לשלוח עוד תלושי שכר?
יכול אולי להיות
אבל אל תסמכי על זה. הם יכולים בעוד חודשיים לעלות על זה ולבטל את הדרגה

טובי ג

משתמש צעיר
לא יודעת עד מתי אפשר.
אבל ברגע שמגישים את הבקשה אפשר לקבל רטואקטיבית אחורה חודש אחד בלבד ולכן מומלץ להגיש עד חודש 10
כדי לקבל מתחילת שנה אפשר להגיש עד 31/10
כמובן שעדיף קודם כדי לקבל כבר את הדרגה..
כמו שאמרו כאן אפשר רק לפתוח בקשה ובהמשך להגיש מסמכים

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תוך כמה זמן הדרגה מתעדכנת? זה כותב כל הזמן סטטוס:חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה