דרוש מידע דמי שכלול במעונות, מה אומר לנו החוק?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם המעונות רשאים לגבות דמי שכלול מההורים?
במידה וכן, מה גובה התקרה המותרת לגביה?
והאם יש שירותים שהגביה עבורם מותרת ושירותים שהגביה בעדם אסורה?
אשמח לכל מידע.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
האם המעונות רשאים לגבות דמי שכלול מההורים?
במידה וכן, מה גובה התקרה המותרת לגביה?
והאם יש שירותים שהגביה עבורם מותרת ושירותים שהגביה בעדם אסורה?
אשמח לכל מידע.
תשאלו בכלל האם יש חובה לתת את כל העבודות שהמעון נותן וכו' וכו'
ולעניין , אז כן מותר לגבות דמי שכלול

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תשאלו בכלל האם יש חובה לתת את כל העבודות שהמעון נותן וכו' וכו'
ולעניין , אז כן מותר לגבות דמי שכלול
עד שענו לי כאן.
בררתי.
ולא. לא פשוט שהמעון רשאי לגבות דמי שכלול מההורים. וק"ו לא 50 ש"ח לחודש לצורך השתתפות במיזוג המעון.... לא, לא המצאה שלי...
ולכן הם מתחכמים באופן כזה שיש ועד הורים שפותחים חשבון "ועד גן" ולשם נפדים כל הצ'קים, או שהם הולכים ישירות לנותני השירות במידה ויש כאלו.

החוק אוסר לגבות דמי השתתפות על שירותים אלו מההורים!!!

ותשובה בשבילך.
המעון חייב!!! לתת מענה תואם גיל לילדים וזה כולל משחקים ויצירות בדיוק בשביל זה הם מקבלים למעלה מ2K על כל ראש.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
עד שענו לי כאן.
בררתי.
ולא. לא פשוט שהמעון רשאי לגבות דמי שכלול מההורים. וק"ו לא 50 ש"ח לחודש לצורך השתתפות במיזוג המעון.... לא, לא המצאה שלי...
ולכן הם מתחכמים באופן כזה שיש ועד הורים שפותחים חשבון "ועד גן" ולשם נפדים כל הצ'קים, או שהם הולכים ישירות לנותני השירות במידה ויש כאלו.

החוק אוסר לגבות דמי השתתפות על שירותים אלו מההורים!!!

ותשובה בשבילך.
המעון חייב!!! לתת מענה תואם גיל לילדים וזה כולל משחקים ויצירות בדיוק בשביל זה הם מקבלים למעלה מ2K על כל ראש.
נכון
ושנה אחת לא התקבלנו למעון השכונתי
ובלית ברירב שלחתי למעון חילני בקרבת הבית (אל דאגה- ההנהלה חילונית, הצוות והילדים חרדים למהדרין)
ולהפתעתי-
אין את כל המשחקים האלו: דמי שכלול, תוספת למארזי חגים, נקיון, יצירות וכו'=פשוט לא קיים,
הכסף שכל ילד משלם (כמובן באחוזי השתתפות מהמדינה) אמור לכסות את כל התשלומים הללו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה