נספח לאתגר דמות יהודית • נספח לאתגר 78

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
- שימו לב לעדכון תיאור האתגר -

תיאור האתגר:​

צרו תמונה ראליסטית של בחור/ גבר חרדי עומד. רקע חלק.
ו---
הדמות שבתמונה צריכה להיות:
  • אופציה א: חרדי חסידי בבגדים שבתיים, עם שטריימל.
  • אופציה ב: בחור ישיבה ליטאי עם חליפה ללא כובע.
  • אופציה ג: חסיד ברסלב.

נסו לתאר לבינה את אחת הדמויות הנ"ל, וצרו תמונה אותנטית ויפה.
מזל ששמתי לב..
גם ככה יצאו לי תמונות ה' ישמור.....
(במקום ציצית נתן לי חוטים של אוזניות)

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא יודעת אם לצחוק או לבכות
Default_Create_a_realistic_photograph_of_a_Jewish_man_standing_2.jpg
Default_Create_a_realistic_photo_of_a_Jewish_man_standing_on_a_0.jpg

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אין לי רוח הקודש או משהו, פשוט התמונה שמורה על שם תחילת הפרומפט
בכל מקרה
יצא מדהים
כל שאר התמונות שניסיתי ליצור עדיין בבדיקת נטפרי.....
העליתי רק מה שהשתחרר
חכו להפתעות בינה :giggle::geek::devilish:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
כמעט ברור לי שיהיה מיש שיקח תמונה של איזה בחור ישיבה שלו ויעלה ללאונרדו למשל ויכין אותה כתמונה מול תמונה... והאמת שאין שם שום יצירה.....

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כמעט ברור לי שיהיה מיש שיקח תמונה של איזה בחור ישיבה שלו ויעלה ללאונרדו למשל ויכין אותה כתמונה מול תמונה... והאמת שאין שם שום יצירה.....
יואו...

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני גם חשבתי על זה.. אולי יש אפשרות להגביל בכללים את השימוש בתמונה לתמונה בלאונרדו? @ר-צינית

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
קודם כל, האתגר בצורתו הראשונה החליף פורמט, ועבר לאשכול שיתופי של ציצית בלבד, ללא תפילין.
ממליצה לנסות, בשונה מהמושגים באתגר (שטריימל, כיפה)- בתמונה עם ציצית הבינה ממש לא מכירה את המושג.
זו חוויה אמיתית לנסות לתאר לה במה מדובר, וחוויה עוד יותר גדולה לראות את התוצאות ההזויות שהיא מנפיקה.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
עכשיו בקשר לזה:
אני גם חשבתי על זה.. אולי יש אפשרות להגביל בכללים את השימוש בתמונה לתמונה בלאונרדו? @ר-צינית
לצערכם, אני לא עומדת להיות השוטרת של האתגר הזה.
אני חושבת שברור שמטרת האתגר היא לא "להעלות תמונה טובה" אלא "לעבוד על תמונה טובה", זה למה כתוב בכותרת "אתגר מקצועי".
מבקשת לנהוג ביושר ובהגינות, אם יש פה מישהו שהמטרה שלו היא נטו לנצח- בבקשה אם יוכל לנצח באתגר השבועי, עד כמה שזכור לי גם שם אני מדורגת במקום הראשון, וזה אומר- להעלות מחר שוב אתגר! נחמד ביותר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
עכשיו בקשר לזה:

לצערכם, אני לא עומדת להיות השוטרת של האתגר הזה.
אני חושבת שברור שמטרת האתגר היא לא "להעלות תמונה טובה" אלא "לעבוד על תמונה טובה", זה למה כתוב בכותרת "אתגר מקצועי".
מבקשת לנהוג ביושר ובהגינות, אם יש פה מישהו שהמטרה שלו היא נטו לנצח- בבקשה אם יוכל לנצח באתגר השבועי, עד כמה שזכור לי גם שם אני מדורגת במקום הראשון, וזה אומר- להעלות מחר שוב אתגר! נחמד ביותר.
ברור שאת לא צריכה להיות שוטרת.
יושר פנימי זה בסיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה