דרוש מידע דלתות פנים

• פותח הנושא תק
  • פורסם בתאריך

חני פ.

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנחנו עשינו דלתות פנים בחנות שנקראת הרמטיקס - http://hermetix.net/
דלתות מאלומיניום צבוע, נראה כמו צבע בתנור
אמיד מאוד! אבל לא מהדלתות הזולות
אז אם אתם חושבים להשקיע יותר מ 1,300 ש"ח שווה ללכת עליהם.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה עם דלתות חמדיה יש למישהו מושג איך הם מבחינת איכות?

פפרר

משתמש מקצוען
חמדיה לפי מה ששמעתי לפני חמש שנים - לא משהו ....
אולי בינתיים השתפרו

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני שמעתי על חמדיה דברים לגמרי לא מחמיאים.
תבדקי דלתות דרור או שריונית חסם.

zephyr

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
שמעתי שטנדור מאד טובים , לא מהכרות אישית.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

ohadi

משתמש רשום
עלה פה אשכול דומה בימים האחרונים, שווה לעבור גם על ההמלצות שנכתבו בו. אני חוזר וממליץ על רב בריח - הוותק והניסיון עושה את שלו בכל מה שקשור לאיכות ושירות.

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עלה פה אשכול דומה בימים האחרונים, שווה לעבור גם על ההמלצות שנכתבו בו. אני חוזר וממליץ על רב בריח - הוותק והניסיון עושה את שלו בכל מה שקשור לאיכות ושירות.
אפשר קישור לאשכול הקודם?

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
תודה!
א. הם לא בתקציב שלי למיטב ידיעתי הם לוקחים 1500 לדלת.
ב. היה כבר אשכול בנושא ויש גם הרבה לא מרוצים.
אני מחפשת המלצות עד לסכום 1300 ולקבל את התמורה הכי טובה למחיר.
1500 זה כולל הובלה והרכבה זה מאוד משתלם

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
פנדור דלתות מאוד טובות אבל תלוי באיזה עיסקה קנו ,לא טוב אצל משווקים וחנויות, כי הם קונים דלתות מפנדור ומתקינים לבד ואז אין אחריות על ההתקנה ,
הכי טוב לעשות הזמנה ישירה מהחברה ולבקש מתקין מסוים שיש עליו המלצות הם מסכימים לזה.

הלה ט

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אני יודעת שיש מבצע של 20% השבוע מיום רביעי עד שישי ברב בריח. בסניפים מקבלים 20% הנחה על דלתות פנים וכניסה..אנחנו קנינו שם והיינו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו.

תק

משתמש צעיר
אני יודעת שיש מבצע של 20% השבוע מיום רביעי עד שישי ברב בריח. בסניפים מקבלים 20% הנחה על דלתות פנים וכניסה..אנחנו קנינו שם והיינו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו.

אולי לא נעים לשמוע
אבל בדרך כלל מעלים מחירים שבועיים קודם ואז נותנים את ההנחה של ה 20%
כך אמר לי מתקין של רב בריח שנחשב מאוד אמין
(כמובן שהוא נוגע בדבר... אבל יש המלצות על האמינות שלו מכאן ועד...)
לא בדקתי את זה אישית!
בכל מקרה הזמנתי אצלו אם אהיה מרוצה אפרסם את שמו בעז"ה.
ותודה לכל המגיבים שעל ידכם עלה הרעיון של רב בריח ואחרי בירורים סגרתי איתם.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מניסיוני הם ממש לא משהו (גם הטריקה שקטה).

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
גלינג
אשמח לשמוע מה היו הבעיות עם רב בריח

גלינג

משתמש סופר מקצוען
גלינג
אשמח לשמוע מה היו הבעיות עם רב בריח
בדלתות הפשוטות יותר המנגנון הידיות מתפרקים ללא הרף.
המנגנון נתקע לא פעם (ניתן להחליף..)
בדלתות עם טריקה שקטה-פלקסבורד הבעיה העיקרית הייתה התנתקות מהקיר. לכאורה זה יותר בעיה של התקנה אבל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה