דלתות פולימר פרפקט ליין

2bdesign365

משתמש פעיל
ממה ששמעתי הן לא פולימר מלא תבדקי את העניין יש כותבים פולימר אבל לא כל הדלת פולימר

ד.ב.

משתמש מקצוען
אני שמעתי דברים טובים מאוד ממתקין שמתקין לכמה חברות, רק אני מחפש משהו שזה מותקן אצלו והוא מרוצה.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצל ההורים שלי יש מפרפקט ליין, דלתות בסדר
לא מזמן החלפתי אצלי בבית דלתות (לא פרפקט ליין) יצא לי אותו מחיר כמו להורים ואיכות יותר טובה

אושרת77

משתמש רשום
מישהו התנסה בזה?
כדאי ללכת על דלתות עץ עם מילוי פלקסבורד לבידוד רעשים טוב, יש להן ציפוי פולימר בחלק התחתון להגנה ממים. יש בהום סנטר יש את האקווה טופ אז שווה לברר, לא בטוחה לגבי פרפקט ליין.. מה שכן, כדאי לדעת שדלתות פולימר הן למעשה דלתות פלסטיק שלא מאריכות ימים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה