בריאות דלקת ריאות ואנטיביוטיקה - שאלה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משיהו יודע אחרי כמה מנות אנטיביוטיקה מתחילים להרגיש הטבה בדלקת ריאות?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בד"כ 3 מנות אנטיביוטיקה.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אצלינו כבר אחרי 2 מנות היתה שעה טובה לילדה ואחרי 3 הרגשתי שיש לי ילדה חדשה (בת 8 חודשים)

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בד"כ 3 מנות אנטיביוטיקה.
אצלינו כבר אחרי 2 מנות היתה שעה טובה לילדה ואחרי 3 הרגשתי שיש לי ילדה חדשה (בת 8 חודשים)
אנחנו אחרי 4 מנות, והילד נראה לא טוב, קצב נשימות מהיר מאד והחום עדיין לא הועיל לרדת.
מתלבטת אם ללכת למוקד או לחכות לבוקר.
מה כבר יכול להיות?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו אחרי 4 מנות, והילד נראה לא טוב, קצב נשימות מהיר מאד והחום עדיין לא הועיל לרדת.
מה כבר יכול להיות?
תנסי להשיג מד סטורציה ולבדוק מה המצב

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה כבר יכול להיות?
אם הוא קטן הייתי הולכת למוקד,
או עם רקע רפואי.

מאמינה בניסים

משתמש צעיר
מה כבר יכול להיות?
הוא נראה יותר גרוע ממה שהוא היה נראה לפני שהתחלתם טיפול? או שהוא פשוט לא השתפר?
הוא ערני? מגיב? מה זה קצב מהיר מאוד- ספרת כמה נשימות בדקה?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הוא נראה יותר גרוע ממה שהוא היה נראה לפני שהתחלתם טיפול? או שהוא פשוט לא השתפר?
הוא ערני? מגיב? מה זה קצב מהיר מאוד- ספרת כמה נשימות בדקה?
האמת התחלנו טיפול טרם הוא העלה חום.
עוד כשהנשימות שלו לא נראו לי, הייתי אצל הרופאה ששמעה דלקת והורתה להתחיל טיפול מיידי ע"מ שלא נגיע למיון.
התחלנו, ואז הוא העלה חום ואכן היה נראה גרוע יותר אבל מאז לא חלה החמרה.
הוא ערני ומגיב אבל נודניק וחלש.
לא הצלחתי לספור את קצב הנשימות כי הוא משתעל זז ובוכה הרבה.

דלקת ראות מאד מאד מחלישה, יכול לקחת 48-72 שעות עד להשפעה.
החום לא אמור להתחיל לרדת עוד קודם?

מאמינה בניסים

משתמש צעיר
האמת התחלנו טיפול טרם הוא העלה חום.
עוד כשהנשימות שלו לא נראו לי, הייתי אצל הרופאה ששמעה דלקת והורתה להתחיל טיפול מיידי ע"מ שלא נגיע למיון.
התחלנו, ואז הוא העלה חום ואכן היה נראה גרוע יותר אבל מאז לא חלה החמרה.
הוא ערני ומגיב אבל נודניק וחלש.
לא הצלחתי לספור את קצב הנשימות כי הוא משתעל זז ובוכה הרבה.

החום לא אמור להתחיל לרדת עוד קודם?
אם אתם לא מצליחים להשיג סיטורציה לוודא שהיא תקינה אני הייתי פונה למוקד רק להיות רגועים שאין פה ח"ו החמרה וחיידק שלא מגיב לאנטיביוטיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה