עיניים דלקת עיניים

חיים דבוש

משתמש רשום
שלום וברכה,
אשמח לעיצה דחופה ויעילה!
אני שבוע עם דלקת עיניים דלקת חמורה בעין אחת השניה כנראה פחות העין אדומה וסגורה אשמח לעיצה מה אפשר לעשות אני לוקח טיפות ומשחה שהרופא הביא לי . הייתי במיון בתל השומר ושום דבר לא זז אשמח לעיצה איך אפשר לגמור אי"ה עם הדלקת. כמובן שנבדקתי אצל הרופא.
תודה רבה

סגול עגול

משתמש רשום
שלום וברכה,
אשמח לעיצה דחופה ויעילה!
אני שבוע עם דלקת עיניים דלקת חמורה בעין אחת השניה כנראה פחות העין אדומה וסגורה אשמח לעיצה מה אפשר לעשות אני לוקח טיפות ומשחה שהרופא הביא לי . הייתי במיון בתל השומר ושום דבר לא זז אשמח לעיצה איך אפשר לגמור אי"ה עם הדלקת. כמובן שנבדקתי אצל הרופא.
תודה רבה
כדאי ללכת לרופא עינים מומחה יכול להיות שהטיפות לא מתאימות
או שצריך אנטיביוטיקה דרך הפה את זה רק הוא יוכל לדעת

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
שלום וברכה,
אשמח לעיצה דחופה ויעילה!
תודה רבה
היית אצל רופא משפחה או רופא עיניים?
אני הייתי עם דלקת ממושכת ורופא משפחה נתן לי טיפות עיניים ואחרי כמה ימים שלא ראיתי שיפור, ניגשתי לרופא עיניים שנתן לי טיפות הרבה יותר חזקות שעזרו במהירות ב"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה